Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a volt férjem ellenzi...

Ha a volt férjem ellenzi attól még a gyámügy bele egyezik h eladjam kiskorú gyerekem lakását?

Figyelt kérdés
Volt férjem vett egy lakást a gyerekünknek. Szeretném eladni mivel nem birom fenn tartani azt is és a saját lakást is. Albérlőkkel már befürödtünk. Exem nem hajlando fizetni a lakás alap költségeit,az eladás miatt háborog. A pénzt lekötném.
2014. febr. 14. 05:48
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
A központi fütés miatt télen nyáron ha használom ha bem.annyit fizetek. A mérők le vannak zárva,nem használom ezért az éves elszámoláskor minsig kapok vissza egy szép összeget,de azt nem használatom fel az a gyereké.
2014. febr. 15. 08:17
 32/35 A kérdező kommentje:
Valóban 30 ezer körül fizetek,de ha csak 10en pár ezer lenne kedves utolsó,akkor is hadd tudjam már én hogy nekem.mi az ami anyagilag megterhelő.
2014. febr. 15. 08:19
 33/35 A kérdező kommentje:
Probálok még beszélni exemmel azért,de ha elutasitó választ kapok meghirdetem a lakást. Elötte kell jeleznem a gyámügynek?
2014. febr. 15. 08:21
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször a gyam ügynek kell szolnod, nem az exednek. A gyamugy engedélyezi az értékesítést, nem a volt férj. Az ex max megnehezíti.
2014. febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Kedves 30!

Üresen álló lakásnak is van koltsege. Ha vagy olyan szerencsés, hogy egyedi fűtésed van, akkor nyilván neked nem kell a kozponti fűtés alapdíjat fizetni. De a tobbi szolgáltatásnak is van alapdíja, azt kotelezo fizetni es van olyan is, hogy kozos költség, annál se számít, hogy üresen áll e a lakás. Nagyszerű, hogy neked ez nincs harminc, de másnak meg annyi, ezt fel kellene fogni, meg ha nehez is,

2014. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!