Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál olyanokat a...

Miért csinál olyanokat a párom, hogy nem jön be velem boltba, kint megvár, meg hasonlók?

Figyelt kérdés

kérdeztem, annyit mond csak, nincs értelme ketten bemenni.


p felírja miket vegyek, mert főzni fog, ad pénzt, kocsiban megvár. vagy volt hogy benzinkútról vettünk ezt azt, akkor meg én várjam, mindjárt jön.


de ez otthon sem szűnik meg.

ha mellé ülök az asztalhoz, átül az ágyra.


vagy egyszer csinált egy bögre levest, kérdezte megkóstolom e, én mondtam egy kanállal csak, hogy milyen mert még soha nem ettem ilyet, erre átadja az egészet, hogy egyem, akkor ő befejezte.


stb


2014. febr. 14. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezted már tőle ezt így? Mert ezt csak ő tudja, ha van valami gondotok akkor kezdjetek el beszélgetni róla, magától nem fog megoldódni.
2014. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Csak lakótársnak tekint, sőt még úgy sem vállal fel.
2014. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is utálja a vásárlást és azt sem szereti ha beleeszek a kajájába. De fordítva, ha Ő nem kér enni, azért szívesen belekóstol az enyémbe. Ez kicsit hasonló sztori mint ami nálunk is van.

De ha nagybevásárlás van, akkor Ő kérés nélkül jön és segít. Nem hagyja, hogy én cipekedjek, esetleg küszködjek a pénztárnál a sok holmival.


Nem vagytok Ti elhidegülve egymástól?

2014. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ööö.... vagy valami baja van veled, csak nem mondja meg, inkább duzzog vagy valami mentálhigiénés problémája van.
2014. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csak egyszerűen nem akar a párod lenni. Gondolom ennél nagyobb problémáitok is vannak, inkább azt kellene kezelni.
2014. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

én nemigen látom, hogy problémáink lennének amúgy, max hogy az idióta haverjai körébe nem tudok beilleszkedni.

így nem mindig visz magával bandázni.

néha őket helyezi elém.


még a kapcs elején vagyunk amúgy.

2014. febr. 14. 14:33
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
"még a kapcs elején vagyunk amúgy." - és egyben a végén is
2014. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Már, elég hamar, magányra vágyik.
2014. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az elején vagytok és már ilyen furán viselkedik, akkor nem biztos hogy hosszútávon tudsz vele tervezni.
2014. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ö csak bizonyos helyeken akar a párod lenni, mint pl. az ágyban? Mintha félne, hogy valakivel összefuttok aztán be kell mutatni, hogy ö az én kedves párom... A leveses dologra meg csak annyit, hogy én utálom, hogy ha beleszik a tányéromba a párom - mindig felajánlom, h teszek neki is, de amig ez az egyetlen gondunk bajunk egymással addig jó.
2014. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!