Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha el akarok költözni 18 éves...

Ha el akarok költözni 18 éves koromban, abban nem akadályozhatnak meg?

Figyelt kérdés

Most vagyok 16 éves. A 'családommal' élek, de ezt nem nevezném családnak. Senkivel sem vagyok jóban, ha 1 szót szólok, abból máris jön a veszekedés.

Megfontoltan döntöttem így, hogy amint 18. életévemet betöltöm, el akarok költözni. Van hová, ezzel nincsen gond. Ugye ebben már nem akadályozhatnak meg?



2014. febr. 15. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az elköltözésben jelenleg sem igazán akadályozhatnának meg.

Viszont jelenleg a gyámügy visszavinne hozzájuk(idővel)


18 éves korodban is pont így lesz, csak akkor már a gyámügy nem avatkozik be.

2014. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
gondolom azért lettem lepontozva mert páran magukra ismertek... tipikus kamaszhiszti minden második kérdés ilyen, mindegyik a pasijához akar költözni mert nincs jóba a szülőkkel,persze semmi keresete még egy érettségije sincs de anyuci nem engedi el mindenhova így költözni "kell"
2014. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!