Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok...

Mit tegyek, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Most szingli vagyok, ismerkedős-fázisban.. Nagyon korai lenne gyerekről beszélni, de ha mondjuk összejövök valakivel, tartós lesz és ő nagyon szeretne, akkor annak ott annyi szerintem.


Vagy ez hogy megy? 19 vagyok, de soha, semmilyen körülmények között nem fogok szülni. Ebben 100%-ig biztos vagyok, ebbe ne szóljatok bele légyszíves.


2014. jan. 1. 16:03
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Meg mondod neki az 1 randin egyébként sokan vannak akik nem akarnak gyereket, fölég a férfiak pl én se. Nyugi találsz neked megfelelőt egész biztos.


24 F

2014. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Most van egy srác, akivel már egymásba szerettünk, de mint kiderült tegnap, ő szeretne gyerekeket... :(
2014. jan. 1. 16:08
 3/57 anonim ***** válasza:
27%

Fiatal vagy,még bőven változhat!Én se akartam 19évesen gyereket. Duplán védekeztem is ellene.(ovszer és gyogyszer) s most 9 évevel később 28 évesen két gyerekes anyuka vagyok. S ők a legnagyobb csodák az életemben..:)

Vagy kis loditással azt mondod a srácnak h nem lehet gyereked.(Mégis megtörténik sokszor h csoda van és terhes lesz egy meddőnek hitt nő.)

2014. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
88%

Na ebből gond lehet, szerintem szakíts vele.

Mert ha te nem akarsz de ö igen ebből csak a baj lesz.

2014. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Nem fog változni, gyűlölöm a kölyköket.
2014. jan. 1. 16:14
 6/57 sippara ***** válasza:
76%
Túlnyomó részt te is gyerek vagy még (főleg ehhez a témához), változni fog a dolog. A probléma itt az, hogy ennyire görcsös vagy ezzel kapcsolatban.
2014. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

De mondom nem fog változni, fogjátok már fel:)

Gyűlölöm őket, még azt is kinézem magamból, hogy a falhoz csapom. Egy csöppnyi anyai érzés nincs bennem velük kapcsolatban. Gyűlölöm őket teljes szívemből.


A gyerek is jobban jár, ha nem szülöm meg:)

2014. jan. 1. 16:21
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy nyíltan mondd el már az elején, hogy te így érzel. A másik félnek tudnia kell, hogy ez a helyzet. Ha így választ téged, akkor nem lesz gond.

Amúgy megnyugtatlak: én sem akarok soha gyereket. :) Szóval nem vagy egyedül.

28/N

2014. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
80%
19 évesen én nem gondolkodtam, hogy szeretnék e gyereket vagy sem.. mert még ahogyan irták is egy 19 éves szintén gyerek... sztem hülyeség ez alapján választanod..ez még csak egy tini szerelem, ahol még a gyerek téma korai lenne..majd 27 évesen kezdj el ezen gondolkodni, hogy akarsz e vagy sem..
2014. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Ez nem tini szerelem lesz, az biztos. Mondjuk olyanom még sose volt, csak komoly kapcsolataim.
2014. jan. 1. 16:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!