Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem vissza a pénzeme...

Hogyan vegyem vissza a pénzemet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval elöszőr is úgy történt hogy báttyám idehozta a barátnőjét.

Akkor még kedvesnek tünt meg minden,de már nem.

2 éve itt él,dolgozik,de anyum számláiba nem fizetnek be semmit báttyámmal együtt,meg még kaját sem vesznek bele a hütőbe...Cigire költik el-.-"

A barátnője osztálytársa mondta még nekem,hogy lopott tőle sapkákat meg ilyen cuccokat.

Itt is úgyan úgy csinálja...bemegy a szobámba,és ami tetszik neki,azt ellopja tőlem!Nyáron is figyeltem,hogy kérdés nélkül,meg ok nélkül felvette az én ruháimat,ez engem nagyon idegesít!!

Múltkor cigit lopott anyumtól,és másra fogta-.-

És akkor amikor táborba mentem,kaptam pénzt,6000 ft-ot.

Hazajöttem meg minden...Beletettem a pénztálcámba a 5000ft-ot ami meg maradt,beletettem a iskolai táskámba.

2 napig benne volt,aztán kivettem és benne volt a pénz,amikor meg elakartam költeni,akkor nem volt már benne a pénz..nem hinném hogy valaki kilophatta volna,mert nem volt kinn a táskám olyan helyen,meg akkor több mindent is ellophatott volna.meg az iskolába fenn/lenn vannak ügyeletesek és nem hinném hogy onnan lopták el volna a pénzemet.Meg az öveimet is elvette tőlem ok nélkül,de nem szól hogy odaadod az övedet? vagy valami..-.-hanem bemegy,és ami tetszik neki azt elteszi magának.

És hát amikor nem volt meg a pénzem,felmentem az emeletre apumhoz,és mondtam neki.de azt mondta:mit csináljak neki?

minek hagyod a szekrényen?

hát ebből tanultam!:(

jön a nővérem,és mondta hogy báttyámék voltak,meg a barátnője(Judit) mert tőle is lopott elég sokszor pénzt,és hiába tagadja mert tudom hogy ők voltak!!!

apumtól is lopott már pénzt báttyám elég sokszor..(még kicsimkoromban)!


Fúú az este,egésznap sírtam a pénzem miatt,én hüly(e) a szekrényen hagytam:(legalább most is ha meglenne,megtudnám venni az ajándékokat meg amire szükségem van!

Nem rég,hétfőn,itt volt az egyik apum volt barátnője,elmegy,és anyum észrevette hogy eltünt a szekrényről 2 cigi..aza Judit megint másra fogta,apum volt barátnőjére...sőt láttam már amikor Judit lopott anyumtól cigit(1x).csak nem mondtam meg.

Mondtam anyumnak hogy miért nem küldi el innen,mert egyrészt semmit sem fizet,meg nem vesz kaját,lop,és még hazudik is.Kengyelen lakik,és megvan neki mindene.


Múltkor láttam a szekrényen 4000ft-ot.

Hát a kezembe fogtam,de nem loptam el.

Szerinted vissza vegyem a pénzt tőlük?

Csak nagyoon félek hogy megfognak verni érte mert báttyám nagyon olyan,és akkor tudni fogják h én voltam,másra meg nem akarom fogni...:(

Én visszaveszem a pénzt,nem érdekel...

Hogyan vegyem vissza??És ha tudják hogy én voltam,hova menjek?Nem tudom kihez forduljak,ahol nem találnak rám.Biztonságban akarok lenni:(

Tudom hogy ők voltak,hisz amikor azon a napon nem volt meg a pénzem,érdekes volt hogy pont akkor ment el báttyám Szolnokra füves cigiért-.-

segítsetek!:(

14/L


2009. dec. 10. 17:00
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Arra gondol, hogy a saját pénzed olyan helyre teszed, ahonnan el tudja lopni a csaj, de mielőtt leteszed, megjelölöd valami nem túl feltűnő helyen tollal, és ha eltűnt a pénz, és elkéred tőle h mutassa meg, mert szerinted ő lopott, akkor látni fogod azt a jelet amit rárajzoltál, tehát bebizonyosodik, hogy az te pénzed van nála. Azért írtak itt betűt, mert ha csak ráfirjkantasz a pénzre valamit, akkor tudja azt mondani a csajszi, hogy az a többin is előfordul.
2009. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

jaa értem:D

köszii megpróbálom:P

2009. dec. 12. 18:40
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megjelölős dolog jó ötlet, de ha nem jön be, szerintem zárd kulccsal a szobádat,(ha nincs zár a szobádon, kérd karácsonyra: nem olyan nagy dolog, és elég idős vagy már ahhoz, h magánéleted legyen.) és vegyél olyan perselyt, aminek van kulcsa. Abból nem tudja kilopni a pénzedet, az meg elég feltűnő, ha azt viszi el.(olyan perselyt tanácsos venni, aminek átlagosnál kisebb a kulcsa, mert azt egy láncra, vagy bőrszíjra akasztva a nyakadban is tudod hordani, nem veszted el, és ő sem tudja elvenni.
2009. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Hello!


Hát én biztos kiütném a csajt, nem érdekelne hogy a bátyám nője! A másik! Az egyik hozzászóló azt mondta 5000 Ft miatt nem lehet feljelenteni az igaz, de füves cigi vásárlása és fogyasztása miatt IGEN!!!

2009. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
én mindig bezárom a szobámat a báttyám elől. és a pénztárcámat az asztalom alá rakom. vagy tudok helyeket ahova rakhatod: polc mögé, ágyneműtartóba, a párna huzatba.
2009. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. dec. 22. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!