Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ideje nem tudom feldolgozni...

Jó ideje nem tudom feldolgozni, hogy nem engednek vissza a családi cégbe dolgozni, (nem vezető beosztásom volt és részesedésem sincs) holott ez minden vágyam. Hogy lehet könnyebb nekem?

Figyelt kérdés
Most is van munkám, de nem szeretem, és lehet, hogy meg is szűnik. Több hátránya van mint előnye. Normális vagyok? Nem tudom mit tehetnék, és hogy érjem el, hogy a családom véleménye megváltozzon.

2014. febr. 21. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit tettél, hogy elküldtek és nem engednek vissza? Családi vállalkozás esetén biztosan nyomós oka van.
2014. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elmondtam ami a munkán kívül rossz.
2014. febr. 21. 15:22
 3/21 anonim ***** válasza:

Kié a cég, úgy értem, hogyan kapcsolódsz a családhoz? Kit kellene meggyőzni, szüleidet, férjedet, testvért? Miért nem engednek vissza?

Egyébként már ne haragudj, de néha nem tudom, sírjak vagy röhögjek a sok "nem tudom feldolgozni" jellegű kérdésen. Ez ember vesz egy nagy levegőt, és tudomásul veszi, hogy az élet nem mindig úgy alakul, ahogyan ő azt szeretné. Ennyi. Ezen nincs mit feldolgozni. El kell fogadni, és továbblépni.

2014. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
igazad van. Férjé, aki jót akar nekem:)
2014. febr. 21. 15:27
 5/21 A kérdező kommentje:
Büszkeségből amúgy.
2014. febr. 21. 15:30
 6/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most még nem érzed, de amúgy sem árt, ha van egy kis külön életteretek is, nem vagytok napi 24 órát egymás seggében. Csak tartósabb lesz tőle a házasság. :)
2014. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nos mindennek megvan az oka,lehet olyat akarsz csinálni amiben nem vagy jó és ezért nem engednek vissza cégbe.Amúgy meg mindenért meg kell dolgozni,csak úgy nem repül a sültgalamb a szádba!

Na meg az sem hátrány ha a férjeddel nem vagytok éjjel nappal együtt.Tudod az üzleti életben nem lehet keverni a magánéletet az üzlettel!Ha jót akarsz akkor ezt az ügyet ne piszkáld,lehet majd egyszer magától kér meg arra hogy intézz el ezt azt aztán idővel többet is segíthetsz...Amúgy nincs olyan amit cégen kívül szívesen csinálnál?Mert lehet inkább azt kéne eröltetned!

2014. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem dolgoztok együtt. Az csak szüntelen konfliktusok forrása. Ráadásul törvényszerű, hogy a munkahelyi konfliktusokat hazaviszitek, otthon folytatjátok, s rövid

úton válás lesz belőle.

2014. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"igazad van. Férjé, aki jót akar nekem:)"


Amúgy jó, ha tudod, hogy ha a férjed a házasságkötésetek után alapította a saját nevén a céget, akkor annak a tulajdonjoga akkor is közös.

2014. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Előtt. És dolgoztunk együtt sokáig. Van most más, akire többen panaszkodnak, mégis ő a királylány valamiért. Voltak valóban konfliktusok. Viszont nem voltunk ott sem együtt egész nap. Nekem semmi közöm anyagilag a céghez sem most, sem ha elválunk sem semmilyen formában. Nem is ez számít.
2014. febr. 21. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!