Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy nagymamának nem égő?

Ez egy nagymamának nem égő?

Figyelt kérdés

Nagymamán 60 éves, eléggé beteges, de viszonylag jó állapotban van, 2-3 naponta boltba jár, tehát nem mozgásképtelen, öntudatlan, stb. Egyetlen unokája vagyok, 16 éves. Minden évben december 6. hív, hogy itt a mikulás, és menjek le hozzá, mert hozott nekem valamit.(természetesen mikulás-csomag, és némi zsebpénz) Ez már 10 éve minden évben így van.



DE ebben az évben fel sem hívott, nem is üzent mikulás alkalmából. Nem arról van szó, hogy nekem pénz meg édesség kell, mert tényleg nem. De most abban, hogy felhív igazán semmi sincs... Szerintetek?


És ez szerintem nem fogható arra, hogy gyenge, és hogy kisnyugdíjas.


2009. dec. 10. 17:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%
Tessék? 73 százalék, 73 százalék, de nem jelenti azt, hogy ugyan az az ember! Mert több embernek is lehet 73 százalékos válaszadása, még sem ugyanazok! Meg attól még hogy Devel kezdődik a mondat. Amúgy nem 12...
2009. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ja, bocs nem olvastam el rendesen,nem úgy szá
2009. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
*másképp értelmeztem, nem úgy szántam
2009. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30%

Én úgy vettem ki, hogy a kérdező mindig segít, és foglalkozik a nagymamájával. És nem csak a markát tartja, mert egész évben ez az egy alkalom, amikor kap tőle valamit, mégis egész évben segít neki. És ez a szokás hiányzik neki, hogy ilyenkor legalább gondol rá a nagyija.

Szerintem igaza van a kérdezőnek, igazán felhívhatta volna.

2009. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%
Te figyu kicsit azért el vagy tájolva! Mi lenne, ha eszedbe jutna, hogy te hívd fel a mamádat vagy állíts be hozzá, kérdezd meg, mire van szüksége, esetleg bevásárolhatnál neki, kitakaríthatnál, vagy mittudomén bármiben segíthetnél neki. Abban semmi nincs valóban, hogy felhív, de te is felhívhatnád. Szoktál neki telefonálni vagy csak úgy elmenni hozzá?????
2009. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%
Inkább neked égő, hogy ilyet kérdezel..... Gondolkozz, ha máson nem is, azon, hogy miért kaptál hasonló válaszokat!
2009. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
48%

Meglepődtem:) Ugyanez volt nálunk is idén.

Nekünk úgy van , hogy én és a tesóm a város egyik végébe, nagymamánk pedig a másik végében lakik, így minden héten nem tudjuk meglátogatni, mivel sulizunk mindketten.Kissé beteges, az utóbbi időben kórházban is volt.74 éves, tehát ezen nem csodálkozom. De idén olyan mintha megfeledkezett volna rólunk..:( 17 L

2009. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!