Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek?

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
A szüleimnek azt mondtam hogy egy barátnőmmel találkozok, pedig egy fiúval találkoztam, mert meg akartam tudni tőle valamit. Anyukám látott minket, és nem tudom hogy mit mondjak neki, hogy ne értse félre, nem hazudni akartam, csak el akartam kerülni egy kínos beszélgetést?
2014. febr. 22. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy szokatlan megoldás, de mi lenne, ha megpróbálnád az igazat elmondani?
2014. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudni akartam csak mégis hazudtam.... kérj bocsánatot és ne hazudj többet. Viszont azon ne lepődj meg ha elveszted a bizalmát.
2014. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Anya, én a barátnőmhöz mentem, de az a fiú elémlépet. Most mentem volna neki?

Persze, hogy megálltam.

2014. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ti se értsétek félre,egy fél órás beszélgetés volt csak,és vendégek voltak nálunk,és nem akartam hogy egyből félreértelmezzék a helyzetet.hogy mondjam el nekik hogy nem eltitkolni akartam,csak az adott helyzetben kínos lett volna magyarázkodni?
2014. febr. 22. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Anya, ne haragudj, nem eltitkolni akartam, csak az adott helyzetben kínos lett volna magyarázkodni.
2014. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rohadt bonyolult lett volna azt mondani, hogy anya találkozom egy iskolatársammal suliügyben, fél óra és jövök...
2014. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az iskolás kifogás nem lett volna hihető,mert minden osztálytársam más városban lakik..
2014. febr. 22. 20:00
 8/9 A kérdező kommentje:
az igazi kérdés az hogy mit mondjak,miért találkoztunk?elég hosszú dolog,és tudom hogy a szüleim elkezdenének komplikálni dolgokat,mikor semmi ilyesmiről nincs szó..légyszíves próbáljátok megérteni a helyzetemet,és ne írjatok gúnyos üzeneteket.
2014. febr. 22. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg az őszinteség a legjobb, mondd el, hogy mi történt tulajdonképpen, ebben semmi égő nincs szerintem. Persze nem tudom, miről beszéltél azzal a fiúval.
2014. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!