Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasság vagy élettársi...

Házasság vagy élettársi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lassan már Dunát lehet rekeszteni a témával...-már annyi"ilyesféle"kérdés van itt mint a másik"sláger témáról"Jani bácsiról.


Nézegettem az eddigi"anyagot"...:-)


Ez nem rossz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__3..


KÜLÖNÖSEN A 8. VÁLASZ


Nézze csak meg aki megteheti!


Szerintem itt-a 8-as válasznál van a kutya elásva. Maga a válasz picit"kulturálatlan"de...szerintem igaz!


2014. febr. 27. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ekkora marhaságot uram atyám, mi az hogy cigányos az élettársi kapcsolat? Az en "szűk" cigány családom pl.:papa, mama házas 50 éve,van 6 gyermekük abból mind házas,én mint egyik unoka házasodni fogok de tény hogy 3 éve vagyunk elettársak de akkor is! Sok embert ismerek cigányt, magyart és mindenki olyan kapcsolatban él amilyenbe akar de az abszurd hogy az élettársi kapcsolat cigányos azért ez már túlzás ami itt megy!
2014. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Élettársi
2014. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jó, tényleg Dunát lehet rekeszteni ezzel a témával. Viszont a 9-es válasz is érdekes. Élettársak, de ne a papír tartsa össze őket. Na most vagy nem hivatalos élettársak, tehát tényleg csak együtt élnek, de jogilag semmi közük egymáshoz, vagy ha hivatalosan is élettársak, de akkor így is a papír köti össze őket. Tehát érdekes a válasza...
2014. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!