Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden feleség anyagias bunkó...

Minden feleség anyagias bunkó lesz, ha megöregszik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 22:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Anyám állandóan a pénzhiány miatt idegeskedik, mégis költekezik.

Én spórolós vagyok,de nem vagyok bunkó!Na meg szeretek kirakatokat nézegetni,de ha tudom h. nincs rá pénzem nem veszem meg.

2010. szept. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én jövőre leszek 40 és érzem, hogy egyre inkább az leszek! Mert eddig mindig spóroltam, mindig másokra költöttem és kezd elegem lenni, ezért kezdek önzőbb lenni.
2010. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem az lesz, hanem mindig is az volt, csak eddig nem vetted észre, vagy nem érdekelt. Megkérdezted tőle, hogy miben bizonytalan, és miért pont a pénzadja meg neki a biztonságérzetet?
2010. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
54%

Le az öregecskedő feleségekkel!!!! :)

[link]


(Csak vicceltem!)

2010. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
93%
Az öregedés hormonális, és a hormon nagy úr. Kiből ezt, kiből azt hoz elő. A legborzalmasabb, ha az ember önmagára nem ismer rá. Az anyagiasság mögött bizonyára van valami más ok: pl. az anyagi (és másféle) biztonság elveszítésétől való félelem. Ha valaki korábban nem jellemző rossz tulajdonságokat vesz fel, annak utána kell járni, nem lebunkózni. Ha pedig úgy találod, korábban is meg volt benne, csak nem ennyire, akkor nincs mit tenned: ki mint vet, úgy arat! Ilyen az öregség.
2010. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%
gondolom még élni szeretne és pénz kell hozzá...
2010. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
88%
azt nem tudom, hogy mindenki az lesz-e, de az anyósom az...
2010. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%

Anyam kiskoraban azt latta, hogy Nagymamamnak allandoan kolcson kellett kernie a haboru utan mert annyira szegenyek voltak, hogy nem volt mibol mit enniuk. Ez beleegett Anyamba, aki 2x ment ferjhez. Apammal epitettek hazat szepen haladtak aztan egyszercsak elvaltak...hozzament a nevelo apamhoz akinek csak egy kolke meg egy szolgalati lakasa volt. Se tv. se hutogep se se se. 33 evnyi hazassag utan a faszikam eloallt azzal, hogy az Anyam milliokkal tartozik neki es a lanyanak - a faszi 20 eve szo szerint a f@szat vakargatja otthon, mert nyugdijas, anyam kulfoldre jar dolgozni, mert otthon nincs munka neki amiert rendesen megfizetik...a faszi az anyam altal megkeresett penzbol vett kocsival jar es hurcibalja a 40 eves kolket es annak pereputtyat...

Miert gondolod, hogy csak a nok lesznek nyomorult penzehes pics@k?

Mi van a 66 eves eszement kommunista ex katona csokevenyekkel?

2010. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
36%
Minek kellett ezt a köcsög, majd egy éves kérdést kiemelni?
2010. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%

Öregasszonya válogatja!

Nagyanyám hajlamos rá,anyám kicsit sem!

2010. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!