Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Váltott műszakban dolgozom,...

Váltott műszakban dolgozom, így nappal aludni szeretnék, de a szomszédom hangoskodik. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Általában ordítva telefonál,hangosan tv-zik a hálószoba fal túloldalán. Ha szép szóval kérem,hogy csendesebben vígadjon (amikor már felébredtem a zajra) az csak ideig-óráig hsaznál. A társasházi házirendet pedig a hagyományos munkarendben dolgozókra szabták, pedig sokan dolgoznak váltott műszakban. Mit javasoltok?
2011. okt. 5. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Tenni nem sokat tudsz ellene, a szomszédnak joga van a saját lakásában nappal úgy viselkedni, ahogy neki tetszik (mert a leirásod alapján nem feltünöen zajos).

Egyik opcíó, hogy elköltözöl olyan helyre, ahol nincs szomszéd - de ez gondolom, nem túl járható út.

Vagy veszel füldugót.

2011. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaja, fülugó, és a probléma megoldva!
2011. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*füldugó
2011. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is váltott műszakban dolgozom.Első emeleten lakok,és elég forgalmas az utca is.De én sokszor annyira álmos vagyok,hogy akár rakétákat is lőhetnek ki,akkor is úgy alszom mint a bunda.Csak 1 dologra ébredek fel.Télen a hólapátolásra,amikor a hígagyú szomszéd már nem is a havat lapátolja hanem a betont..

De a kérdésedre a válasz.Nem tudsz semmit sem tenni.Használj füldugót,vagy szóljon halkan nálad a zene,hátha ez segít..

2011. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor hajnalban hazaérsz, akkor vágd le ugyanazt a műsort, hátha észbekep
2011. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Füldugó vagy hangszigetelés.
2011. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi most költözünk más miatt. kb 1 hete beköltöztek a mellettünk lévő lakásba Kolompárék, és úgy hallgatják órákon át az It's my life, Dj Bobo, Dr Alban, Kozmix, és hasonló nyalánkságokat, hogy a csajommal szinte kiabálni kell hogy a lakásban halljuk egymást.

Mivel úgyis költözünk, ezért nem szóltam nekik, de tényleg egyes "emberek" azt hiszik hogy csak ők vannak a világon.

2011. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Add vissza. Hangoskodj te is
2018. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!