Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 20 éves én 23, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 20 éves én 23, és bár komolyan gondoljuk egymással,3 éve együttvagyunk és még ne mis vitatkoztunk, veszekedés még egyszer sem volt?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijövünk ,és imádjuk egymást. De viszont házasodni csak olyan 5 év mulva szeretne, de most lesz majd a 3 madik évfordulónk és szeretném eljegyezni,szerintetek normális ha most eljegyzem de cak 5 év mulva veszem el feleségül?
2011. dec. 11. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal régebben jellemző volt, hogy évekig jártak jegyben, mire összeházasodtak. Csak mostanság jellemző, hogy 1 év alatt letudnak mindent.
2011. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ühümm

Nincs ezzel gond, sőt.. bizonyítod, hogy tudsz várni, ha csak 5 év múlva veszed el. 19L

2011. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedvesek vagytok! :)


Azt esetleg eltudjátok mondani hogy hogyan zajlik az egész? Gondolom mindkét családnak jelen kell lennie nem?

2011. dec. 11. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi már az első félévben eldöntöttük hogy össze házasudunk és végül 3,5 év után házasodtunk össze szóval nyugodtan jegyezd el. és amugy 22 évesen mentem férjeh és egyáltalán nem bántam meg: köztünk is 3 év van :)
2011. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves harmadik! :) Akkor ez lesz a harmadik évfordulóra a meglepetésem:)
2011. dec. 11. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem ,hogy miért akar 5 évet várni? egyszerelmes nő egyből férjhez akarna szerintem menni . bár minden ember más

amugy az eljegyzés ugy zajlik ahogy ti akarjátok. de először szerintem 2ben legyetek és együtt beszéljétek meg ,hogy milyen eljegyzést szeretnézek tartani

2011. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tulajdonképp nem miatta kellene várni ő akár holnap hozzámjönne ha ugy lenne,csak az édesanyja félti a korai házasságtól,pedig kedvel a családja engem .

2011. dec. 11. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Na mi is a szülők miatt nem házasodtunk össze.Fél után eljegyzés egy év után bementünk a polgármesteri hivatlba időpotot kérni anyám majdnem elájult amikor megmuttam neki a papírt az időponttal.szóval így sikerült össze házasodni 3,5 év után :D :D :D szurkolok nektek nagyon
2011. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hihi, hasonlóa helyzet itt is ,mert az anyukájakorán férjhez ment és megbánta,őt is ezért félti.

Köszönjük ,nagyon kedves vagy:)

2011. dec. 11. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem veszekedtek, nem jelent feltétlenül jót. Minden kapcsolatban vannak bökkenők, és akkor derül ki, hogy igazán egymásnak valók vagytok e, ha ezeket a bökkenőket közös erővel meg tudjátok oldani.


Nem arra utazok, hogy a kedvedet elvegyem, csak figyelmeztetlek.:)

Eljegyezni egyébként akár 2 hét után is el lehet valakit. Bármikor fölbonthatod következmények nélkül.


24/n

2011. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!