Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyolc hónapos terhes vagyok...

Nyolc hónapos terhes vagyok és a párom elkezdett nagyon inni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szerinte ha megszületik a kicsi akkor én őt már nem is fogom szeretni. Ezt onnan tudja, hogy az első gyerekének az anyjával is így járt. Nem tudom mit tegyek annak érdekében,.hogy ne igyon. Tudtok tanácsot adni?
2014. márc. 4. 19:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
26%
Nem értem. Minek van vége 13 éve? A párod nem dolgozik? Hány éves vagy? Mit szól az anyja?
2014. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha elköltöznél, azzal csak erősítenéd benne azt az érzést, hogy a gyerek előrébbvaló, mint ő. Én csak és kizárólag egy komoly párterápiában látom a megoldást. A szép szó nem használ, ez látszik. A terápia még segíthet.
2014. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
69%

Terhesen miért nem lehet dolgozni?

Am nem, nem fog változni, gyerek miatt sem, de úgyis megpróbálod.

2014. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
74%

Keményen és őszintén mondd meg neki, hogy te a további italozás miatt nem fogod szeretni.

Úgyhogy válasszon, vagy ti, vagy pia!


Ha kellesz neki te is, meg a gyereke is, akkor pedig tegye le a poharat. Erre most mellesleg pénzetek sincs, ha jól értem.


Vond be a gyerekvárásba, éreztesd vele, hogy fontos, beszélj neki arról, milyennek képzeled a jövőt hármasban, stb.

És ha nem áll le a piával, akkor szépen szedd a cuccaid és költözz el. Mondjuk egy időre a szüleidhez, egy bérelhető szobába, vagy bárhová.

2014. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%

9 Semmi nem lesz, marad a szamárszerepe, amig bírja agyilag.Változás nem lesz.


10. Lényegtelen mikor lett vége, az a nő van minden porcikájában a pasidnak. Ez az igazság. Még 20 év is eltelhet akkor is az a nő lesz benne.Mert ha valaki 13 épv után is igy érez egy másik ember iránt, az 20 év mulva is itt lesz.

2014. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Na ennek sem lesz jó vége.

Tehát egy 13 éves történet miatt iszik?


Normális kapcsolatban együtt kéne örömmel várni a gyereket, nem pedig alkoholizálnia a párodnak.

2014. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
14 Bármit fog csinálni, akár hogy vonja bele a gyerekkel kapcsolatos dolgokba, akkor is a másik nő, és annak gyereke árnyékába éli le majd az életét, már amig bírni fogja.
2014. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
38%
16 Normális kapcsolatban 1 év után egy egészséges nő tudja, ha ő csak a szamár és nem csináltatja fel magát azért, hogy a pasi mellette legyen. Egy normális kapcsolatban.
2014. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Hiába írunk bármit is nem fog történni semmi! Kiszolgáltattad magad a párodnak, meg az édesanyjának. Odaköltöztél, mert nem dolgozol, - mondjuk nem értem az ilyet, akkor téged eltart az anyja? - elhagyni nem tudod és nem is akarod. Mindenre van valamilyen magyarázatot, tehát nem fogsz változtatni, nem is értem miért írtad ki ezt a kérdést.
2014. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Azért kellett az anyjához költöznöm mert már nem dolgozom a terhességem miatt. Így az albérletet nem tudnám fizetni."


Ezek szerint tehát a gyerek -nyilván védekezés mellett, mint mindenkinek ezen az oldalon- becsúszott, nem terveztétek, az nem egészen világos, hogy a régi albérletedben együtt éltetek-e, vagy csak most költöztél hozzá, vagyis az idős édesanyja nyakára, mindenesetre sietve otthagytad a munkádat és minden gondot a párod nyakába raktál... Hát nem csoda, hogy durván inni kezdett. Azt meg te sem hiszed el, hogy egy 13 évvel ezelőtti sztori az oka. Te vagy az oka, meg a kierőszakolt gyerek.

2014. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!