Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Baratommal tobb...

Csakegylany1997 kérdése:

Mit tehetnek? Baratommal tobb mint egy eve egyutt vagyunk, anyam viszont yahoo messengeren keresztul mindent lead a volt baratomnak aki szeretne meg mindig visszakapni.

Figyelt kérdés
Lattam a beszelgetesuket es anyam leirta neki hogy mikor hol voltam kivel es hogy miert nem vettem fel a telefont mikor hivott a volt baratom, aki szet akarna valasztani a mostani baratomtol. Kisse elkeserit a dolog. Mikor elmondtam mindezeket anyamnak azt mondta hogy tobbet nem ir neki es hogy csak szivatta. De viszont ma reggel lattam hogy ujra irt neki. Mit tehetnek? Mit mondhatnak anyumnak, akiven mar nem tudok anyira megbizni mint eddig?
2014. márc. 6. 06:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
akiben*
2014. márc. 6. 06:38
 2/12 A kérdező kommentje:
17L
2014. márc. 6. 06:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha fölhívnád a figyelmét arra, hogy amennyiben nem változtat igazolható módon ezen a viselkedésén, akkor nem fogod vele megosztani hogy mikor merre vagy. Ámbár tekintve hogy nem vagy még 18 elég sz_pó a helyzet:(
2014. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Anyád egyedül él ?
2014. márc. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Töröld a gépről a Yahoo messengert :D


Egyébként pedig ha a kapcsolatod rendben van a mostani barátoddal, akkor hiába próbálkozik a régi, nem?

2014. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Tedd fel kedves anyukát rosszlanyok.hu-ra mint hirdetőt. És add meg a valós telefonszámát. Majd rájön, hogy ne rendezkedjen senki privátszférájában.
2014. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mostantól csak olyan dolgokat mondj neki, hogy mennyivel jobb, mint az előző sráccal. Azokat csak nem mondja tovább.
2014. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek a valaszat.igen igy van minden rendben van a mostani baratommal csak zavar hogy a sajat anyam ellenem van.nem egyedul el hanem elettarsaval velem es testveremmel.Az elozo ket baratommal nem beszelgetett es nem viselkedett igy,csak ezzel beszelget es mindig en vagyok a tema :(
2014. márc. 6. 12:17
 9/12 A kérdező kommentje:
megkertem ra,hogy ne beszeljen vele es azt mondta hogy nem fog es,hogy csak szivatasbol irt neki,szamomra eleg hihetetlen mert evel egyaltalan nem szivatjam,hogy elmondja mikor mit csinalok es kivel.tevedek?
2014. márc. 6. 12:20
 10/12 A kérdező kommentje:
szivatja*
2014. márc. 6. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!