Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor lehet egy "legutolsó...

Hányszor lehet egy "legutolsó esélyt" adni?

Figyelt kérdés
A párommal elég sok problémánk van. A munkahelyi stressz, a beosztottjai, a főnöke, mindenki csak "problémát okoz" nekünk. Nem bírom idegekkel ezt a sok feszültséget. Folyamatosan veszekszünk, szinte naponta. Többször mondtam, hogy legyen vége. Mindig jött, sírt, könyörgött, hogy adjak egy utolsó esélyt. Én persze nagyon szeretem, és mindig megbocsátok. Legszívesebben megszöknék vele kettesben, de nem lehet. Már legalább 15-16 legutolsó esélyt kapott. :( Nem tudom, mit tegyek. Hagyjam el, mert "problémás", vagy maradjak vele. Szeretem. De szemét a főnöke, egy 300 ezres tartozást akasztott a nyakába, amit le kell dolgoznia hétvégenként. Persze ez már nyár óta megy, ritkán tudunk 1-1 vasárnapot együtt tölteni. Már nem bírom idegekkel.
2009. dec. 13. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszont meg tarts ki ha erzed hogy ha a munka nem volna minden rendben menne.Meg fiatal vagy es az elet amugy sem fenekig tejfel.Meg ne kapkod el a dolgokat beszelj vele hogy ne csinalja ezt veled es ha mar minden kotel szakad akkor hagyd ott.Mond meg ha tovabra is igy viselkedik akkor el fogod hagyni de tenyleg nem csak igergeted akkor ki fog derulni hogy menyit jelentesz neki.
2009. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem munkája is nagyon stresszes de egy esélyt se kellett adnom neki mert jó hozzám és a gyerekekhez. A párod valószínűleg mindig fog egy bűnbakot találni aki miatt lehet balhézni veled. Hagy el a franca, még fiatal vagy.
2009. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!