Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi azt, hogy elszegén...

Más is érzi azt, hogy elszegényedett vagy csak én?

Figyelt kérdés
Lassan alapvető dolgokat sem tudok megvenni, a hiteleimet sem tudom fizetni. Olyan szívesen tanulnék de egy kenyérrevalóm sincs szó szerint. Még az a szerencse, hogy a férjemnek van állása.
2009. dec. 14. 14:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy egyedül ezzel. Eddig a számláimat az idő lejárta előtt sikerült rendezni, manapság már több mint tíz áll sorban, mindeniket legalább két hete ki kellett volna fizetni. Egyre gyakrabban kérünk kölcsön. Nem tudom mi lesz így...
2009. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Én is olyan csóró vagyok mint a templon egere, mivel csak 7végén tudok munkát vállalni (magánórák) hétköznap meg egyetem... mindenből a legolcsóbbat veszem, lógok a BKV-n, csapvizet iszom, de még így kilóg a seggem a gatyámból. ez van, majd később jobb lesz talán, ha végzek végre.

24 N

2009. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Azon vagyok megdöbbenve, hogy már nem is szégyellem..
2009. dec. 14. 14:31
 4/32 anonim ***** válasza:
36%
14:26: DE azért még véletlenül se hagynád ott az egyetemet, és keresnél munkát.. Diplomával se fizetnek meg jobban, szüleid nem mondták?..
2009. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
miért hagyná ott az egyetemet, ha mondjuk 1 éve van hátra?!!!
2009. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
47%
Hogy tudjon enni...
2009. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem éri meg abbahagyni... Max távoktatás, szerintem az lenne a megfelelő neki most.
2009. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
érettségivel meg pláne éhen lehet halni, gratulálok...
2009. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Bár manapság senki smemi nem ér a papírjaival.

Amúgy szerintem én is el vagyok szegényedve...

2009. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Abbahagyni? Ember, 1 évem van hátra.. most már végigviszem, ha a híd alatt alszom akkor is. Tudod te mekkora energiákat fektettem bele? Nem hiszem. Amúgy nem sír a szám, mert most olyan plusz képzést csinálok, aminek köszönhetően minden bizonnyal lesz munkám. Úgyhogy addig kivárok és átvészelem ezt az egy évet. Mellesleg már én se szégyellem, hogy le vagyok csövesedeve, a környezetemben mindenki csóró.
2009. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!