Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi azt, hogy elszegén...

Más is érzi azt, hogy elszegényedett vagy csak én?

Figyelt kérdés
Lassan alapvető dolgokat sem tudok megvenni, a hiteleimet sem tudom fizetni. Olyan szívesen tanulnék de egy kenyérrevalóm sincs szó szerint. Még az a szerencse, hogy a férjemnek van állása.
2009. dec. 14. 14:16
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
...és ami még jobban megdöbbent, hogy most is egy számomra idegen kisfiúnak szedek össze ruhát, játékot. Olyan jólesik segíteni pedig akkora szarban vagyok én is.
2009. dec. 14. 14:48
 12/32 A kérdező kommentje:
14:45 remélem nem rám veszekedsz. Szerintem se hagyd ott. Még csak az kéne...
2009. dec. 14. 14:50
 13/32 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy rád veszekedtem, igazából nem is veszekedtem, csak megdöbbentem azon, hogy az egyik válaszoló csípőből azt a megoldást javasolta (nyilván merő "jóindulatból") hogy vegyem fel a nyúlcipőt és lépjek le az egyetemről...
2009. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%
nálunk is ez van, minden hónap egyre szarabb..és még hitelünk sincs!néha már a boltban is gondolkozni kell,h mit is (ne) vegyek meg.3éve meg még karácsonyra egy új autót kaptam a férjemtől,mostmeg fentartani is épp elég őket,nemhogy cserélni,ráadásul már babát is nagyon szeretnénk,nem tudom meddig fog még süllyedni ez az ország..
2009. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
84%

Kitartást kívánok mindenkinek, próbáljunk nem csüggedni, minden (!!) munka-spórolási lehetőséget megragadni, kihasználni. Lesz ez még így se...

Boldog Karácsonyt.

24 N

2009. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nemtudom, mindent befeléhajtanak mármint kintlévőséget a cégek, szolgáltatók. (mellesleg jogos is csak hát ez tényleg nem tudom meddig fog igy menni)
2009. dec. 14. 15:02
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

Én is szegényedem rendesen. Már a leértékelt dolgokat sem veszem meg, mert sajnálom rá a pénzt. Mindig azt nézem,hogy a kicsinek meg legyen a legjobb, és bánt,hogy Neki sem mindig sikerül.

Én kénytelen voltam abbahagyni a sulit is, nem maradt tandíjra való.

Amit régen megtehettem, ma már totál lemondtam róla. Egyik hobbimnak sem tudok élni, van betegségem,aminek a kezelése pénzbe kerül, de azt sem tudom fizetni, nem támogatják. Állandóan azon agyalok, hogy miként fogom megteremteni a kislányomnak az alapot. Tény: Magamtól kell megvonnom minél többet, hogy Neki jusson.

2009. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
15:03-as Ezzel én is így vagyok. De már annyira hiányoznak a élmények is ( pl kirándulás, nyaralás).
2009. dec. 14. 15:07
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy egy jó hír is legyen .Régen én is csoró voltam ,volt h szorólapoztam is stb de most így 40 éves koromra beállt a rend ,jól keresek ,jól élek persze nincs mercim

de sokkal jobb mint régen.És szerncsére nem estem abba a hibába h hajkurásszam a pénzt csak h még több legyen.Inkább a sok szabadidőm magamra forditom.Élek végre.Most már a gyerekem is kiszállt a fészekből.

Úgyh kitartás mindenkínek!!!!!!!!!

2009. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ha az illető nem tehet róla, hogy rossz anyagi helyzetben van, akkor azon nincs mit szégyellni. Csak nem kell hangoztatni, mert az emberek olyanok hogy ...

Nekem sincs munkám és nincs kilátásban semmi lehetőség. Nem kapok segélyt sem. Abból élek, amit eddig félretettem. Lassan már tényleg olyan leszek, mint a templom egere.

2009. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!