Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzed, hogy a megfelelő...

Úgy érzed, hogy a megfelelő emberrel élsz együtt? Mindig rá vártál? Ő a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg megalkuváson alapszik a kapcsolat? Jó vele, de... lehetne rosszabb is...


Érdemes továbblépni csak azért, mert hiányérzeted van?


2014. márc. 11. 17:47
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Jókat írtok, elgondolkodtat.

4-es, attól tartok pontosan tudom miről beszélsz. Akár én is írhattam volna.

5-ös, nagyon jó olvasni, hogy vannak akik így éreznek, ezzel én is kis hitet kapok ahhoz, hogy nem lehetetlent várok.

6-os, én úgy gondolom, hogy a nagy Ő, attól nagy Ő, hogy nem hagy el. Ha elhagyott, akkor mégsem olyan tökéletes. Ha egymásnak vagytok teremtve, akkor mindketten boldogok vagytok a másikkal. Ő sem lép tovább, mert megtalálta akire vágyott.


10-es, nem is értem miről beszélsz…??? Biztos nagyon rossz tapasztalataid vannak a nőkkel.

2014. márc. 11. 18:32
 12/31 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 10-es!

A férjemnek van egy becsületes, dolgos, tisztességes felesége, aki úgy gondolom, hogy teljes mértékben anyaként is megállja a helyét, ehhez képest a férjem se nem becsül, se nem tisztel, a nemi életünk miatta szinte nulla, pedig nem vagyok ám olyan rossz nő, ha akarnám, de hangsúlyozom, HA AKARNÁM, de NEM akarom, bármikor kaphatnék másik férfit, mégis ez van. Mert én kitartok mellette és próbálom rendezni a kapcsolatunkat. És tényleg nekem vannak nagy elvárásaim azért, hogy érezzem azt, hogy szeret, hogy becsül és tisztel, mert nem érzem sajnos és hogy nőként is tekintsen rám? Nem hiszem, hogy én várok el sokat. Míg ez visszafele a részemről megvan. Tehát tisztelem és becsülöm, mint ember és felőlem a szex is lehetne gyakoribb. Szóval akkor tényleg velünk nőkkel van mindig a baj?

Ma is, csak hogy mondjak egy példát, gond volt a munkahelyén és mást se csinált amióta hazaért, mint velem pattogott, a fiúnkkal pattogott, csak mert gond volt a munkahelyen. Én a más helyen szerzett negatív hatásokat nem itthon szoktam "leverni" a családomon.

2014. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
47%
És hogy hozzátegyem, nem mindig volt ez így. Valaha a férjem ettől sokkal normálisabb és szeretőbb férj volt.:(
2014. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem ő az, de van úgy, hogy muszáj megalkudni.
2014. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos nem. Én nem tudok valamiért lépni, de nem vagyok boldog.
2014. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Egyébként döbbenetes látni a környezetemben is, hogy mennyien megalkudnak, és itt is felvállaltátok.

Nem értem miért nem lép tovább az ember (velem az élen), ha tudja, hogy jobb is lehetne. Nekem az összes indokom annyi, hogy egyedül nehezebb albérletet fenntartani. Várok a csodára.

2014. márc. 11. 18:45
 17/31 anonim ***** válasza:
62%

Hát öreg ez cuki volt.

A nagy arcodtól be se fértél volna a gyerekszobába az lejött gyorsan.

Ha minden jó akkor mit vagy ilyen idegbajos?

2014. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ő a megfelelő ember, a társam, a szerelmem, a legjobb barátom. Mindenben számíthatunk egymásra és nagyon szeretjük egymást.


Hogy érdemes-e tovább lépni, miben és mikor, az sok mindentől függ, főleg tőlünk, hogy mit várunk az élettől.

2014. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%

Mások nem tudom miért nem lépnek, én leírom miért nem tudok:

- önbizalomhiány, félek, hogy másnak nem kellek

- ő az első, és nem akarom eldobni ezt a dolgot

- félek a csalódástó, kudarctól

- nem akarom újrakezdeni

- próbáljuk megoldani, de nem megy, és valahogy ő az,aki nem látja be, és érzem, hogy visszatart, igaz én sem vagyok igazán erős

- azt látom a környezetemben, hogy a korosztályom (25-) házasodik, szül stb. nem látok bele az ő kapcsolatuk milyen, de úgymond "időben vagyok" már én is

- köré építettem az életem, a sajátom pedig eltűnt és úgy érzem egyedül nem tudnám megállni a helyem, nincs saját/külön életem

2014. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
93%

19vagyok

Hát régóta vannak kételyeim,de szombat óta már kétségeim vannak.Nem lépni egyszerűbb,de utána a kétely végig kísér egy életen át,hogy ott volt ő,de nem mertem felvállalni.

Bizony ilyen ez.

2014. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!