Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzed, hogy a megfelelő...

Úgy érzed, hogy a megfelelő emberrel élsz együtt? Mindig rá vártál? Ő a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg megalkuváson alapszik a kapcsolat? Jó vele, de... lehetne rosszabb is...


Érdemes továbblépni csak azért, mert hiányérzeted van?


2014. márc. 11. 17:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%

A férjem álomférj, csakhát a szülei...

Évente kétszer jönnek hozzánk 5-6 napra, de az éppen elég!

2014. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Egy álomférj ennyi szenvedést megér ;)
2014. márc. 11. 19:13
 23/31 anonim ***** válasza:
Emberek! Miért van lepontozva az, aki megalkuldott, és aki nem az álomférjjel él? Miért nem hasznos az a válasz, ami őszinte? Mert az őszinteség fáj?
2014. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttünk, és utána egy darabig, igen volt a válasz az első 3 kérdésre, utána jött egy időszak, amikor nem így volt, majdnem rá is ment a kapcsolatunk, de végül közelebb kerültünk a válság miatt egymáshoz, mint az elején voltunk, úgyhogy a válaszom most (és már egy jó ideje) ismét igen az első 3 kérdésre. Ehhez rá kellett jönnünk, hogy nincs olyan ember, aki hosszú távon minden igényedet kielégíti, de olyan van, akivel hajlandóak vagytok tenni egymásért, és napi szinten odafigyelni egymásra és szeretni egymást. Nekünk ez kellett hozzá.
2014. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Szerintem a kedves és kiegyensúlyozott, hihetetlen boldogságban élő 10-es válaszolónak van rossz napja. Egyik kommentjét már törölték is.


Egyébként ha mindenki felpontozná a másikat, akkor mindenki elégedett lehetne, de hiába :) nem ma fogjuk megváltani a világot :)

2014. márc. 11. 19:26
 26/31 anonim ***** válasza:
68%
24-es, a családi kapcsolatok topicban van valaki (vagy valakik), aki lepontoz mindenkit, szerintem nem olvassa a válaszokat, csak úgy pontozgat. Gondolkoztam is, hogy a válaszaimat kiírom kérdésbe, és belinkelem, mert azokat nem tudja lepontozni, vagy mégis? hmm ezt még át kell gondolnom...:) De asszem egyszerűbb, ha nem foglalkozunk vele.
2014. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hosszabb kapcsolatom, az első komoly, amit évekig nem mertem felrúgni, mert pont ahogy az egyik válaszoló, én se tudtam elképzelni nélküle az életem. Egyetem első félévében kezdtünk járni, a felnőtt életemben csak ő volt. De amikor nagyon gáz lett, léptem. Bár borzasztóan féltem, el se tudtam képzelni, mi lesz utána.


Nos az lett, hogy utána már sokkal magabiztosabb lettem, és ki mertem mondani, hogy vége, amikor kellett.


Most a párommal komoly dilemmában vagyok. Nagyon szeretem és ő is engem. Együtt élünk és szinte minden tökéletes.

Azonban a múltjában vannak csúnya dolgok, amikkel nem tudok mit kezdeni. Túl sokat nem tudok az egészről, de félek, hogy mi van, ha visszacsúszik.

Nem alkudtam meg, gondolkozom. Jó vele, de félek, mi van, ha újra előjönnek a régi dolgok. Persze lehet, hogy soha nem fognak. De ha mégis, és neadjisten már van egy-két gyerekünk, akkor mi lesz? Ez a kétség mardos már egy ideje.

Hiányérzetem nincs mellette, csak ezzel a dologgal nem tudok dűlőre jutni. De amíg ez nem sikerül, addig biztosan nem megyek hozzá vagy nem lesz gyerekünk, hiába szeretem nagyon és hiába vagyok már én is "benne a korban". Inkább leszek idősebb, de boldog anyuka, mint fiatalon elvált, vagy rossz házasságba belekényszerült.

2014. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a legmegfelelőbb emberrel élek együtt, akivel csak élhetek. Boldog vagyok és nem szeretnék váltani, sőt a jelenlegit szeretném szorosabbra fűzni. Ő a nagy ő. Volt már szenvedélyesebb kapcsolatom, de ez más, sokkal mélyebb és sokkal jobb, nem a játszmákról és az őrületes hullámhegyekről szól, amiket persze az iszonyatos hullámvölgyek követnek. Szeretem, sokkal jobban, mint valaha bárkit.


És azt gondolom, aki ezt még nem érezte soha annak érdemes továbblépni, mert közepes kapcsolatot tuti, hogy máskor is össze tudtok hozni de érdemes próbálkozni, hogy egy igazán jót találjatok, ha úgy tetszik, a nagy őt :) Oké, biztos sokak szerint naiv vagyok, még szerintem is :D

2014. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ezt olvasni pont ma este... Igen, úgy érzem ő a nagy ő, mindig rá vágytam, szeretem, imádom, de sajnos van egy dolog, ami nagyon beárnyékolja az életünket. A szexuális életünk nem működik úgy, ahogy kellene...Évek óta próbálunk változtatni, javítani, van, hogy ideig óráig jobb, aztán megint a nagy semmi. Néha beletörődök, úgy érzem, hogy már nem is hiányzik, de néha úgy érzem megbolondulok, nem így akartam élni. Mindig azt hittem, hogy ha majd együtt élek egy pasival, szülők nélkül, akkor aztán lesz kufirc reggeltől estig. Aztán sehol semmi. Elhagyni nem tudom, szeretem, és tudom, hogy ő is imád engem, de már belefáradtam ebbe a problémába. Nem tudom mi lesz ennek a vége, sajnos néha úgy érzem, hogy nem maradhatok vele, akármennyire szeretem. Nem tudom mi tévő legyek, mi vagyunk mindenkinek az álompár, tényleg irigylésre méltó, ahogy szeretjük és tiszteljük egymást, jól kijövünk, ő a legjobb barátom, el se tudom nélküle képzelni az életem. Számtalanszor próbáltam már megbeszélni vele, mindig megigéri, hogy változtat, elmegy orvoshoz( volt már, de nem volt hatása, valószínűleg pszichés a dolog, mert ha orvosi baj lenne sose működne), de aztán mindig elhalogatja és emiatt nagyon haragszom rá. Telnek a hónapok, évek és csak itt toporgunk, de már nem tudom mit tegyek:(
2014. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkit felpontoztam, annyira jó olvasni az őszinte válaszokat. Én is a nagy Ő- vel élek. Nagyon szeretjük egymást, mellette az lehetek, aki vagyok. És ez annyira jó.

37 éves voltam, amikor megismertem, 39 éves voltam, amikor házasságot kötöttünk, van két szép igazi szerelem gyermekünk, az egyik 4 éves, a másik 2, most 44 éves leszek pár hónap múlva, de igazi fiatalos anyukának érzem magam és annak is nézek ki. Tudom, hogy otthon Mo-n ezért a korért, már régen megszóltak volna, de itt ebben az országban nem foglalkoznak vele, ki mikor szül.

És azt mondom nem bántam meg, hogy ennyit vártam. És azt sem, hogy nem magyar a férjem.

2014. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!