Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még normális család?

Létezik még normális család?

Figyelt kérdés

Bármit olvasok vagy nézek, mindenhol csak azt lehet hallani, hogy veri a gyereket, megkeseríti az életét az egyik szülő, túl nagyok az elvárások, csúnyán beszél a gyerekkel stb. Ez fordítva is igaz, mikor a gyerek vagy az unoka terrorizálja a családot. Ez az oldal is tele van olyan kérdésekkel, hogy utálom a szüleim, el akarok költözni, mit csináljak a gyerekkel?...

Komolyan csak nekem van normális, szerető családom?=-O

Mert akkor szerencsés vagyok^~^


2014. márc. 11. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen, az enyém: nagyon jó szüleim vannak, támogatnak és bíznak bennem. Ez nagyon nagy erőt ad pláne most hogy munkát keresek hosszú ideje. Nem beszélnek velem csúnyán ezért hogy még nem találtam, hanem mondogatják hogy tudják hogy találok egy igazán jót ami nekem való.

Mikor olvasom ezt az oldalt jövök rá hogy milyen szerencsés vagyok :)

2014. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A családok 90%-a normális, ezért nem írnak róluk. Hírértéke mindig annak van, ami ritkább, az a nagyobb szenzáció. Gáz majd akkor lesz, ha az esti híradóban azt hallod, hogy K. Pistikének bal egyenes helyett jóéjtpuszit adott az apukája.
2014. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak neked.

Mivel nincs problémád, nem kell itt panaszkodnod. Vagy neked ez nem logikus?

2014. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

A legtöbb magyar család nagyon rossz.

Lehet mást állítani, de ott van az 1 millió alkoholista akiknek nagy részüknek van családjuk, na most van az országban 3 millió család.

És akkor még ott van, a szerencsejáték függőség, illegális drogok, családon belüli erőszak, stb.

Az én családom is nagy sz... volt, semmi jót nem kaptam a szüleimtől.

Ezért is szeretnék majd mintacsaládot magamnak.


25\L

2014. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodom, hisz nincs miért :) Csak kiváncsi voltam^^
2014. márc. 11. 23:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem csak neked van, azért szerintem több a normális család csak azt senki nem irja ide ki mivel nincs mit írni róla. De tény hogy sajnos vannak ilyen családok is és normális ember számára felfoghatatlan hozzáállású emberek is.
2014. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
az enyém se normális de nem foglalkozom velük. külön élük tőlük és folyamatában koptatom le a kapcsolatot
2014. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!