Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántanak minket? Én...

Miért bántanak minket? Én ilyen életet szeretnék.

Figyelt kérdés
Én 17 éves lány vagyok(nyáron 18) párom 18.Lassan 2 éve vagyunk együtt.Ő falusi gyerek,én is szinte ott nőttem fel,nagyszüleimnél voltam amikor csak tehettem.Szeretem a nyugalmat.Szerencsékre meg adódhat,hogy legyen a későbbiekben saját otthonunk.Mindig az volt vágyam,hogy egy mezőn legyen házam,mellette szép nagy gyümölcsös,ahol tudok saját,egészségesebb gyümölcsöt termelni,dolgozni.4-5 évig iskolázni fogok,később pedig férjhez menni.Alig várom,hogy babám legyen :) Mindenki beszól,hogy nem vagyok normális,hogy paraszthoz akarok hozzámenni,valamint nem élem ki magam,elcseszem az egész életem blabla. A saját anyám szerint besült,unalmas vagyok,nincs izgalom az életemben.Pedig járunk szórakozni,vannak barátaink,nyáron minden hétvégén megyünk bulizni,télen nem szeretek.. Nyaralni is megyünk,ha tehetjük utazunk,de a párom nagyon sokat dolgozik(hál isten van mit,ő totál más felfogású) és ez nem tetszik a barátnőknek,anyámnak.. Tűröm,tűröm a sértegetéseket,de nem tudom meddig. :(
2014. márc. 12. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

az írásod alapján nagyon gyerek vagy te még...


4-5 évig iskolázni fogsz? Hát nem fog megártani.

2014. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 évem van még középiskolából,és szeretnék tovább tanulni..
2014. márc. 12. 15:04
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Az egyetlen dolog, ami miatt nem fogadnak el titeket ilyen esetben az az, hogy irigyek. Mi 5 éve vagyunk együtt a férjemmel és még mindig mindent meg tesz anyám (aki már 3-szor vált el) annak érdekében, hogy szétválasszon minket.

24/N

2014. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

még egy év, és nem kell tűrnöd

ideális esetben előbb-utóbb elfogadják, megszokják (ha látják, hogy boldog vagy), nem ideálisban meg nem kell velük tartani a kapcsolatot.

A barátnők véleményével én nem nagyon foglalkoznék, a szülők meg nyilván a legjobbat akarják neked...

egyébként nagyon fiatal vagy még, simán lehet, hogy az 5 évnyi tanulás alatt megváltozik a véleményed - ezért szerintem maradj nagyon, nagyon nyitott, és ne jelentsd ki hogy te ezt akarod és kész.

2014. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Igaz is, meg nem is... nagyon szép, amit szeretnél, nekem tetszik, és annak is örülök, hogy egy ilyen életmódot választanál, ami nagyon-nagyon szimpatikus a számomra. Viszont az is igaz, hogy ha valaki nem próbál ki sokféle dolgot, mielőtt végleg elfogad valamit, és végleg kiköt valaki és valami mellett, az később elég sok esetben megbánja azt. Ezzel nem azt akarnám mondani, hogy mindenki először hancúrozzon fűvel-fával, de értem, mire céloz a környezeted. Az az igazi nagy dolog, amikor több közül lehet választani és te a több közül választod azt a bizonyosat, az összes többi lehetőség ismeretében, birtokában, nem pedig kényszerből választod a menzán a levest, amikor amúgy sincs másik.
2014. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Ne foglalkozz velük. Úgy szeretem az ilyen falusi paraszt dumát.Semmivel sem vagyok rosszabb hogy falusi vagyok. Ugyanúgy végeztem egyetemet, van házam, dolgozom. A város kocsival kb 5 percre van, minden elérhető.

Gondolom az egyik szülőd is falusi volt hiszen írod hogy a nagyszüleidnél szoktál nyaralni.

Amúgy nekünk is van kert, néhány gyümölcsfa, nem túl sok mert munka mellett nem megy. De óriási a különbség a tescós savanyú paradicsom és a között amit én leszedek a fóliában. Sokan városban is csinálnak egy kis kertet ha van rá lehetőségük. Nyaralni járunk, szóval ugyanazt megtesszük mint a városiak. Jó körülmények közt élünk, talán sok városi cserélne velünk.

Az ilyen buta emberekkel akik így beszélnek ne is foglalkozz. Mindenféle ember van a városban és faluban is. Tegyél rájuk magasról.

2014. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Pontosan ahogy a 6-os leírta.


Én személy szerint papíros paraszt vagyok :-D Ezt értsd szó szerint.Ebből élünk.Vannak gyümölcsöseink.

El nem cserélném az életemet semmilyenre!

2014. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz velük, mondjon aki amit akar.
2014. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk engem is zavarna, ha a gyerekemnek az lenne az életcélja, hogy férjhez menjen meg babázón. Minek egyetem ehhez ?
2014. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Vidéken élek és itt attól szalad mindenki a falnak helyből, ha bármilyen életcélod van nőként a szülésen kívül.
2014. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!