Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántanak minket? Én...

Miért bántanak minket? Én ilyen életet szeretnék.

Figyelt kérdés
Én 17 éves lány vagyok(nyáron 18) párom 18.Lassan 2 éve vagyunk együtt.Ő falusi gyerek,én is szinte ott nőttem fel,nagyszüleimnél voltam amikor csak tehettem.Szeretem a nyugalmat.Szerencsékre meg adódhat,hogy legyen a későbbiekben saját otthonunk.Mindig az volt vágyam,hogy egy mezőn legyen házam,mellette szép nagy gyümölcsös,ahol tudok saját,egészségesebb gyümölcsöt termelni,dolgozni.4-5 évig iskolázni fogok,később pedig férjhez menni.Alig várom,hogy babám legyen :) Mindenki beszól,hogy nem vagyok normális,hogy paraszthoz akarok hozzámenni,valamint nem élem ki magam,elcseszem az egész életem blabla. A saját anyám szerint besült,unalmas vagyok,nincs izgalom az életemben.Pedig járunk szórakozni,vannak barátaink,nyáron minden hétvégén megyünk bulizni,télen nem szeretek.. Nyaralni is megyünk,ha tehetjük utazunk,de a párom nagyon sokat dolgozik(hál isten van mit,ő totál más felfogású) és ez nem tetszik a barátnőknek,anyámnak.. Tűröm,tűröm a sértegetéseket,de nem tudom meddig. :(
2014. márc. 12. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tolerálják a másságot.

Személy szerint én nem tudnék falun élni a hobbim miatt, de ha téged ez tesz boldoggá tőlem egy rossz szót nem fogsz kapni.

2014. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21 vagyok, Budapesten nőttem fel, de mindig is falun akartam élni és állatokkal foglalkozni. A hobbim is ehhez kötődik, juhászkutyákat képeztem ki. Most egy farmon dolgozom külföldön, később szeretnék saját tanyát és birkákat. Nincs ebben semmi rossz. Nekem ebből a szempontból szerencsém volt, a családom mindig is látta, hogy ez az élet való nekem. De az, hogy kijöttem külföldre, nagyon kiverte náluk a biztosítékot. Ugyanez ment, mint nálatok siránkozás, sértegetés, meg fogod bánni stb. Majd elmúlik, ha látják, hogy jól érzed magad. Nálunk is elmúlt.
2014. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!