Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért tartják sokan olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják sokan olyan idejétmúltnak a házasságot? Miért bántanak minket, amiért házasságot szeretnénk kötni?

Figyelt kérdés

A barátom megkérte a kezem...életem legeslegszebb napja volt. De a rokonság, sőt sok barátunk is úgy mér minket végig mint akiknek teljesen elment a józan eszük, mert össze akarunk házasodni. Eddig éltünk szabadon, minden tökéletes volt, a házasság majd tönkreteszi a kapcsolatunkat-ezt mondják. Én ennél nagyobb b@romságot szerintem még életemben nem hallottam. Szeretjük egymást nagyon, régóta, és együtt tudjuk csak elképzelni az életünket.

Miért nem lehet ezt elfogadni? Tényleg úgy tekintenek ránk mint aki nem teljesen százas:( Bántanak minket, nekem már nagyon rosszul esik.

Hogyan lehetne elfogadtatni?

(24 és 27 évesek vagyunk)


2010. szept. 14. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normálisan gondolkodsz:) Ne várj mindig megerősítést a környezettől, fogadd el, hogy te egymagad is jobban dönthetsz, mint 10 másik:)
2010. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy. Ne foglakozz velük. Ti ezt szeretnétek kész.

Egyébként szerintem azért néznek rátok így...mert manapság nem akarnak házasodni , mint régen és több a válás mint a házasság.

De ez titeket ne zavarjon! MIndketten akarjátok akkor hajrá.:)Sok boldogságot!;)

2010. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Miért bántanak engem amiért nem tartom fontosnak a házasságot? Miért néznek le hogy komolytalan, éretlen ember vagyok aki nem akar felelősséget vállalni, felvállalni a másikat, csak szabadon élni meg bulizni?
2010. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

A húgom fogalmazta meg a választ legjobban, évekkel ez előtt: csak az nem akar férjhez menni, akit nem akarnak elvenni.

Savanyú a szőlő. Ennyi.

Sok boldogságot!

2010. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
14:42-nél a pont!
2010. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
a házasságok több mint fele válással végződnek..
2010. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Hehe, nálunk is ezt csinálták. :D És tudod, miért? Irigyek. A férjem 23, én 22 voltam, amikor összeházasodtunk, hát kaptunk hideget-meleget. Ennél csak az szólt nagyobbat, amikor 2 és fél év múlva bejelentettük, hogy jön a baba. :)) Hogy nem valósítottam meg önmagam, meg gyereknek minek gyerek. Akkor voltam 24...

A közvetlen család és a jó barátok hogyan reagálnak? Nekünk nagyon sokat segített, hogy mellettünk álltak, és együtt röhögtek velünk a károgókon.

A lényeg, hogy Ti boldogok vagytok, a többi tényleg ne érdekeljen. Nektek van igazatok.

2010. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
A helyedben én sem érteném, mi a gond ezzel. A házasságnak egy normális rokonság általában örülni szokott (már ha nem kapkodjátok el, vagy a páros valamelyik felével nincs valami nagy gond, pl. iszik, krónikus munkakerülő, stb, de gondolom, nálatok nem ez a helyzet). A házasság egyáltalán nem teszi tönkre a kapcsolatot, ez egy baromság! Legalábbis azt a kapcsolatot nem, ami eleve rendben van. Ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel, lehet, hogy csak a boldogságotokat irigylik, vagy okoskodni akarnak.
2010. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Így van,12:42 jól mondja!

Sok boldogságot Nektek!

2010. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Ja, ha beleolvasol a gyerekes topikba, több olyan kérdés van, hogy hány évesen szültek, nagyon sok a fiatal anyuka. Nem a tizenévesekre gondolok, hanem a 20-25 éves korosztályra. Nem vagy egyedül. :) (Tudom, gyerekről még nincs szó, de őket éppúgy megszólják sokan.)
2010. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!