Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen okok miatt tényleg ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen okok miatt tényleg ki lehet szeretni valakiből ebben a korban?

Figyelt kérdés

16 éves a volt barátom, nagyon szerelmesek voltunk egymásba(iszonyatosan szeretett), de nehéz volt a kapcsoaltunkat fenntartani. Keveset tudtunk találkozni nagyon, és állandóan hiányoztunk egymásnak. Sokat szenvedtünk. Aztán sokszor összevesztünk, ami miatt rossz hangulatba kerültünk.

Kiszeretett belőlem.

Azt mondja, nagyon szeretetett. Tudom, hiszen éreztem mindig is.

De nem bírok nélküle élni. Nagyon hiányzik.

Megöl a fájdalom. Minden percben rágondolok, és az a baj, hogy ez egyáltalán nem túlzás. Felemészt a fájdalom, az egészségemet is, mindent.

Nagyon szeretnék újra vele lenni. Szeretem őt, mindennél jobban.

Mit tegyek? Hogyan szerezzem vissza?

Tényleg szeretném őt.


2011. aug. 9. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kiszretett belőled és hajthatatlan nem akarja újrakezdeni....akkor semmit nem tehetsz. Max. még egyszer elé állsz és elmondod mit érzel, hogy legalább tudd, te megpróbáltad.
2011. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szakítás óta nem beszélünk, nem tudja, hogy így érzek iránta. Maximum sejtheti.
2011. aug. 9. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg visszaszerezni, és ha sikerül akkor ne veszekedjetek hanem ha veszekedés készülődik akkor inkább engedj neki minthogy megint szenvedj....és hát ritkán találkoztok.....ez igy nehéz.....de biztos meg lehet oldani :)
2011. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat?

És hogyan lenne lehetséges, hogy újra szerelmes legyen belém? Mit tegyek?

2011. aug. 9. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

A szerelmet sajnos nem lehet előidézni trükkökkel...Ez úgy van, hogyha szeret, akkor szeret, ha nem, akkor nem.


Szerintem is beszélj vele, mondd el neki, hogy hogyan érzel, lehet, hogy ő is titkon így érez irántad...1 próbát megér mindenképp:) remélem sikerül.


18/F

2011. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon a válaszodat.

És tudom, hogy a szerelmet nem lehet "kierőszakolni", bár az írásomból valóban ez tükröződött.

Csak annyira szeretem, és mivel ő is így érzett, nem tudom, hogy sikerült olyan gyorsan kiszeretnie, mivel más lány nem volt a dologban.

2011. aug. 9. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!