Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen? Ki lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Ki lehet szeretni valakiből egyik napról a másikra? Ilyenkor érdemes még várni szerintetek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, én nagyon szerettem tényleg (eléggé meg kellett küzdeni érte, meg elég hülye természete van, ha azt elviseltem tényleg szerettem :D) aztán múlt hét pénteken összevesztünk, és akkor olyan dolgokat vágott a fejemhez, hogy így mintha elmúlt volna egy csapásra az egész... ami furcsa, mert eddig is összevesztünk már párszor így...

Nem is értem már miért vagyunk együtt, hisztis követelőző állandóan korlátozni akar, már hívogat h mi van de egyáltalán nincs is kedvem találkozni vele meg beszélni se! Az érdeklődési körünk is tök különböző, különböző a hátterünk is, minden...

Egy pozitívuma van: h jól néz ki meg a szex is jó vele de ez azért kevés...

Szerintetek érdemes még ilyenkor várni, hátha visszajön az, hogy szeretem? Vagy most szakítsak vagy ez mi ez? Én még nem hallottam ilyet h ilyen gyorsan ki lehet szeretni vkiből XD Ilyenkor mit kell csinálni?

16/F


2011. szept. 12. 16:15
 1/2 bakcsorider ***** válasza:

Én is így jártam 1év után

Nekem is hihetetlen volt de sajna ez van :S

Ne is reménykedj inkább keress mást :D

2011. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán lehet, de szerintem nálatok már érlelődött ez egy ideje.


Hát amúgy ez tényleg így van, amelyik csaj nagyon dögös és jó az ágyban az tuti, hogy természetileg nehezen elviselhető. :D


Te is túlélő típus vagy haver. Üdv a klubban. XD

2011. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!