Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy nyugtatnátok meg...

Ti hogy nyugtatnátok meg magatokat? Vagy mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem tudtam nagyon eldönteni hogy a kérdésemet ide vagy a tanulmányokhoz írjam-e. Végül ennél maradtam. Nagyon félek attól hogy jövőre nem vesznek fel semmi szakközép iskolába. Félévkor az átlagom 3,23 lett azóta már javítottam. Nagyon félek attól hogy nem lesz év végén meg a 3,8-as átlagom (7.-es vagyok) és attól is nagyon félek hogy jövőre (8.-ba) nem vesznek fel szakközép iskolába esetleg egy humán tagozatos iskolába. Nagyon félek hogy csak szakmunkásba vesznek fel és akkor a családom nagyon haragudni/szégyenkezni fog miattam... Kérlek normális válaszokat adjatok mert most nagyon kell a segítség. Köszönöm.

2014. márc. 14. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%

Mindenki retteg ettől. Mindenki. Te pedig ha ide ha oda kerülsz a végén egy munkaképes ember leszel. A családod pedig szeretni fog és büszke lesz rád.

8.-os vagyok. Tudom milyen. De csak arra szabad gondolnod hogy sikerülni fog. Ès akkor fog is. :)

2014. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

"mert most nagyon kell a segítség"


Bocs, de nem tudunk helyetted tanulni!!!

2014. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Amit Lenin mondott: "tanulni, tanulni, tanulni"

(Lenin Összes 33. kötet 490. oldala)

2014. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

A szüleidet sem értem. Ma már többre mész egy szakmunkás képzővel, mint egy humán tagozatos szakközéppel.

Mi akarsz lenni? Diplomás munkanélküli?

2014. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Próbálok tanulni. Tényleg igyakszem. De sajnos ennyit tudok kihozni belőle. Sajnos én nem tudok leülni és egész délután tanulni.. És most jöhettek azzal hogy lusta vagyok de akkor sem megy.
2014. márc. 14. 18:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hovy nem tudsz leulni tanulni. Ha viszont rosszak az eredmenyeid, akkor nem fognak felvenni erosebb iskolakba.
2014. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

" A szüleidet sem értem. Ma már többre mész egy szakmunkás képzővel, mint egy humán tagozatos szakközéppel.

Mi akarsz lenni? Diplomás munkanélküli? "


Na, megszólalt az ész...

2014. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a szüleidet, hogy segítsenek a tanulásban. Sajnos a legtöbb szülő azt hiszi, hogy az megy magától. Nem megy mindenkinek. Nekem is segítettek a szüleim, kikérdeztek, átnézték az írásbeliket is, segítettek a matek megoldásában, az idegen nyelv tanulásában és hasonlók. Ja, ez nem megy úgy, hogy a gyerekkel ilyen szempontból nem törődünk.
2014. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De le tudok ülni csak mire megtanulom az egyik tantárgyat akkor azzal legalább 2 óra telik el.. És utána jöhet a másik.
2014. márc. 14. 19:01
 10/15 anonim válasza:
Én is izgultam,még 8-adikba mivel nem volt valami jó eredményem.Végülis simán felvettek egy gimibe akadályok nélkül...most vagyok 10-edikes.
2014. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!