Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő akinek a...

Van itt olyan nő akinek a férje nevén van a ház ahol élnek? Ilyen esetben hogyan tudom magam megvédi az eseteleges pofára eséstől? Ti mit tesztek vagy tennétek ilyen helyzetben, hogy megvédjétek magatokat?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsen sok pénzem, csak 2 millió forintom, ezt bele is fogom adni a ház árába, erről papírt is szeretnék írni majd, ha véletlen mennem kell, akkor ezt megkapjam. De ezen kívül ha én még ha fizetem a számlákat, házimunkát végzek, beleadom a szívemet a házba, akkor is csak azt a 2 millió forintot kapom majd csak vissza.

Gondolkozok rajta, hogy rakok majd félre pénzt és majd veszek magamnak egy saját kis lakást, majd ha nem lesz rá szükség akkor kiadom albérletbe. Ez anyagi biztonságot nyújtana számomra.


2014. febr. 27. 13:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Rezsit azért fizetsz mert ott laksz te is és fogyasztasz. Albérlet sem lesz a tiéd mert fizeted a rezsidet. A háztartás meg közös munka, közösen vezetve, kell müködnie.
2014. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%

Hát te igencsak optimistán állsz a jövőhöz.


Nem bántásból írtam.

2014. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindentől függetlenül ha tudsz egy kis lakást venni és kiadni albérletbe, az hosszútávon szerintem jó befektetés lehet.
2014. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a 2 millió forintot visszakapod?
2014. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Ne csak szeress,hanem írj is papírt 2 millió forintról,amit beleadsz a házba,mert pofára eshetsz.


Amúgy azt nem értem,ha a férjeddel vagy együtt,akkor elemi,hogy közösen fizessétek a számlákat,még ha övé is a ház nagyja.


Mivel ha te fizeted az összes számlát nem egy feleséggel,hanem egy albérlővel vagy egyenlő.

2014. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
A 2 millió forint arányában kerüljön a te nevedre a ház x %-ban.
2014. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%

Jaj megint te.. NEM nem kapod meg a ház felét, mert nincs pénzed! Előbb még 2 milla se volt...

"rakok majd félre pénzt" Ha ilyen jól keresel, akkor lenne több megtakarításod, mert mire egy garzont is tudsz venni, elég sok idő eltelik

2014. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
Ha ott laksz mondjuk 10évig és elváltok akkor a férjed jogosan fog tőled kővetelni 10X fél lakbér árát?
2014. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
10évi fél lakbér ára akart lenni
2014. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Írsz még 3 kérdést, és már 6 millád lesz.

Kislány, miért gondolod, hogy 20 évesen, az asztalra SEMMIT le nem téve jár neked valami? A szádon kívül, persze.


Gürizz, kuporgass legalább 10 évig, oszt meglátod, mire futja.

2014. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!