Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek, illetve...

Most mit tegyek, illetve megtegyem-e?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hosszú lesz, d e a lényeg hogy fél éve gyűrűs menyasszony vagyok. Nagyon szeretem a párom, elsősorban a lelke, belső tulajdonságai miatt. A leendő anyósomék is normálisak...és hát az após egy magas, 48 évesen is nagyon vonzó, sármos férfi. Sok nővel megcsalta már a feleségét, erről az anyós is tud, de okos aszony , és inkább hallgat róla, tudja a férje úgyis visszamegy hozzá. DE, itt kezdődik az én problémám. Pár hete valósággal beleélem magam abba, hogy még házasság előtt elcsábulok az apóstól. Csak egyszer, próbaképpen, hogy milyen egy ilyen sármőrrel? Kérlek, most ne gyertek azzal, hogy én egy cafka vagyok, meg nem is szeretem a párom stb... De igen is szeretem, főleg a lelke miatt (külsőleg nem hasonlít az apjához). Amúgy nem járunk hozzájuk hetente, max. havonta, és esküvő után 250 km-rel arébb fogunk lakni tőlük. (szüleim odaadják a nagymamám házát) szóval nem lesz nagy kísértés utána, és csakis egyszer akarom, az apósnak meg mindegy , gondolom, senkiért nem volt eddig se hajlandó felrúgni a házasságát.

Bolond vagyok? Vélemények???


2009. dec. 15. 13:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem bolondság lenne.Utána, hogy néznél a szemébe az apósnak, anyósnak és főleg a párodnak???!!!???
2009. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Igen bolond vagy...Nekem már az se tetszik,hogy azt írod,hogy a vőlegényed lelkét szereted csak,de az apa olyan sármos..(nem hasonlít a fia rá)Ha én tiszta szívből szeretek valakit akkor azt testestül-lelkestül szeretem,és nem az a gondom,hogy az após milyen nőcsábász,és jobb képűbb mint a fia...Ne haragudj,de mit szólna a vőlegényed ha leülnél vele beszélgetni ,és őszintén elmondanád neki hogy: "drágám,én szeretem a lelkedet DE CSAK A LELKEDET,viszont apád felizgat nagyon mert olyan sármos..Gondoltam szexelek vele az esküvő előtt,hisz úgyse mondaná senkinek,főleg nem az anyósnak és neked,mert nem zúzná szét a családot!"

Egy házasság az őszinteségre alapul...Legyél őszinte a vőlegényedhez,és mond el a gondolataidat!

2009. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

asszem picit tényleg bolond vagy. de gondolj bele, ha előrukkolsz ezzel apósnak ő mit fog szólni? és ha kitudódik? és ha a párod megtudja? elvégre mégiscsak az apósod.

ha már mindenképpen sármőrrel szeretnél lenni, szerintem ne az apósod legyen.

az én személyes véleményem az, hogyha ilyeneken jár az eszed esküvő előtt, akkor talán át kéne gondolnod, hogy jól választottál-e.....

2009. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

'Csakis egyszer akarom', de mit? Elmondani azt, hogy számodra vonzó? Minek? Mi a célod azzal? A házasság után is lehet, mert a ceremónia nem alakítja át a gondolkodásod.

Igazából mire gondolsz?

2009. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem azzal jövök, hogy cafka vagy, hanem hogy egy ócska ribanc. Nagyon kívánom a párodnak, hogy még időben észrevegye.
2009. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Igen bolond vagy, ha ez a kérdés sem kamu. Én, ha ez az esemény megtörténne, biztosan nem mennék hozzá a fiához, és nem tudnék anyós szemébe nézni, még akkor sem, ha nyitott házasságban élnek. Gondolom anyósodnak az más, ha nem ismeri a nőket, akikkel apósod megcsalta, meg más lenne, ha a menyjelöltjével tenné ugyanezt. Úgyhogy szerintem parancsolj magadnak! Eleve nem is tudnék ilyenre gondolni sem, hiába lenne irtó jóképű az apósom.....
2009. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
jól van na, miután kiírtam a kérdést, én is rájöttem, hogy bolond vagyok, valszeg ez csak a fantazmagória határain belül fog müködni....vagy még ott sem. azért bennem is van annyi, hogy belássam: ez teljesen rossz lépés lenne. Csak a lánybúcsúmon is gondolkoztam közben....:)
2009. dec. 15. 13:37
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Frankon le akarsz fekudni?

Amugy eszrevettel mar nala jeleket ami arra utalna, hogy szivesen elcsabitana teged?

Eleg furan gondolkodsz, en inkabb kihagynam... Ha kesobb kiderulne, szepen szanaszet szakadna az egesz csalad.

2009. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
KAMU!!!!! Nehogy már bevegyétek!!!
2009. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem jó ötlet az a házasság, mert nem szereted igazán a párod.

"Nagyon szeretem a párom, elsősorban a lelke, belső tulajdonságai miatt." --> baromi ronda a pasi, és hát valamire rá kell fognod miért vagy vele?


Gondolj bele mi lenne ha ez az egész kiderülne? Ugrana a házasságod, anyós minimum kinyírna. Arról ne is álmodozz, hogy "apósod" majd lelép veled és együtt éltek vígan. Egy alkalomért meg megéri? Megéri majd egész életedben azon aggódni, hogy mikor derül ki? Megéri majd minden közös programra úgy menni, hogy sem anyósod, sem apósod szemébe nem mersz majd belenézni?

2009. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!