Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a férjem haverjába?

Beleszerettem a férjem haverjába?

Figyelt kérdés
Hogyan taszítsam az érzésem el?? Több éve ismerem de két hónapja mindennap gondolok rá és fantáziálok róla. Neki is van párja. De úgy érzem hogy cserélnék a nővel.
2014. márc. 16. 15:32
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden kedves válaszírónak a hozzászólást!


Nagyobb leszidást gondoltam, de így is örülök hogy nem kaptam.


Mindenki válasza számomra nagyon hasznos volt, és tudtam belőle meríteni.


Természetesen a helyzet nem fog változni így marad ahogy van.Hogy is mondjam,jól esett kiírni magamból, sajnos ebben a témában nem szívesen beszélek másról, bárki lehet olyan " kedves" hogy előbb a szája jár s utána gondolkodik, én pedig nem keresem a problémát.

2014. márc. 16. 18:14
 22/28 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben,csak én nem házasságban éltem és a pasi,akibe "beleszerettem",az a párom öccse volt. Rendes,kedves volt velem,jókat beszélgettünk. Abszolút baráti kapcsolatunk volt,egyikőnk se mozdult rá a másikra. Egyszer volt csak olyan,hogy kicsit ittasan kitalálta,amikor 3asban voltunk bulizni,hogy milyen poén lenne,ha a pasimat féltékennyé tennénk,úgyhogy szorosan átölelt,tovább mint illene,aznap este többször is. Egyszerre voltam a mennyben és a pokolban...


Mindenesetre én is sokáig szenvedtem ezzel a dologgal,de közben tisztában voltam vele,hogy ez csak azért történhetett meg,mert a párommal való kapcsolatommal nem voltam elégedett.

Úgyhogy neked is jobban meg kéne vizsgálnod a házasságodat,hogy mi az,ami hiányzik,mit nem kapsz meg és ezt próbáld meg megoldani a férjeddel,elvégre anno őt választottad valamiért életed párjának,megérdemli,hogy ne dobd csak úgy el egy fellángolásért. Mert valószínűleg az.

2014. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ehhez az, hogy a párkapcsolatból hiányozzon valami. Annyifélék vagyunk, hogy tök reális több emberhez is vonzódni szerintem. Szerintem a hűség nem arról szól, hogy nem tudnánk mással is nagyon jól lenni, hanem egy döntés. Kicsit olyan, mint a vegetarianizmus olyan fajtája aki szereti a húst, de még fontosabb nekik az állatok sorsa. Szóval tök jó lenne neki a hús evés, de az is tök jó neki, hogy nem eszik, mert így egy neki fontosabb dolgot valósít meg.
2014. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A nők olyan szép koncepciókat képesek gyártani, ha más pasi után csorog a nyáluk:


"Kicsit olyan, mint a vegetarianizmus olyan fajtája aki szereti a húst..."


Hja! Főleg a kolbászt!

A havernek a kolbászát...

2014. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Szerintem te pedig nem tudod értelmezni a 23#as válaszát!


Szerintem jól látja, és azt akarja kihozni ebből hogy fontos lenne a másik srác, de fontosabb a párom.

2014. márc. 17. 11:50
 26/28 anonim ***** válasza:

erről a kérdésről ez a szám jut eszembe, ismered?


https://www.youtube.com/watch?v=385qw7tWMA4

2014. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Meghallgatom, azt hittem egy "rib @ nc vagy" című divat zenét fogok megnyitni! :)
2014. márc. 17. 20:43
 28/28 anonim ***** válasza:

Lehet itt hazudozni, de mégis milyen érzés a pároddal dugni és közben a haverjára gondolni??!!

Ahogy én ismerem a nőket, ez hamarosan fordítva lesz!


Amúgy kétféle nő van.

- Az egyik amelyik megcsalja a párját,

- meg amelyik még nem bukott le...

2014. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!