Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most? Beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Beleszerettem a barátom legjobb haverjába!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy együtt vagyok a sráccal egy hete, de már kezdek kiábrándulni belőle, mert ahogy lassan megismerem, egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem ő kell nekem. Túl gyerekes, stb. Úgy döntöttem szakítok vele. Viszont az a probléma állt elő hogy közben azt vettem észre, hogy a haverjába beleszerettem. :S Pont az a fajta pasi, aki nekem kell.. :( Barátnőm beszélt a haverral, persze én semmit sem tudtam róla.. és kitudakolta hogy a srácnak tetszem, járna is velem, ha nem a legjobb barátjával lennék együtt.. Mit csináljak? :'(
2009. okt. 26. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hét nem idő...Kidobod,összejössz.Ha nem ezt teszed akkor kidobod és vágyódsz rá.Ha egy hét után kidobod a srácot nem hiszem hogy zokon veszi ha a barátjával jössz össze.Amúgy meg ha meg is haragszik a barátjára majd megbékélnek.Én az egyik legjobb barátommal nem beszéltem másfél évig mert összejött a barátnőmmel,akit kidobtam.Aztán én maradtam a csajjal,azóta a csaj már múlt,a barátom meg megint barát.
2009. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátok ezen nem fognak összeveszni, nekik fontosabb egy barátság mint egy nő, ezt ne feledd. Én egészen konkrétan fél éves kapcsolatból szálltam ki az akkori barátom legjobb barátja miatt. elmagyaráztam szépen a helyzetet az akkori barátomnak, hogy miért nem akarok vele maradni, és vegye észre, hogy ami köztünk van, az már régen nem az, mint ami az elején volt. utána közöltem vele, hogy összejöttem a legjobb barátjával, elsőre berágott, másodszorra el lettünk küldve a francba, harmadszorra megbékélt, és mindketten ugyanolyan jóban vagyunk vele mint az előtt. ha értelmes megérti, hogy mi a helyzet, ha nem akkor meg így járt. A saját boldogságodat nézd, ne az övét, neked attól nem lesz jobb.
2009. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2009. okt. 27. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!