Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátom legjobb haverjába! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a barátom szeret engem,én viszont az egyik legjobb barátját szeretem... Nem tudom megfordítani a dolgokat,próbáltam már... MI LEGYEN? szakítsak vele, és jöjjek össze a haverjával, fojtsak mindent magamba (NAGYON NEHÉZ,próbáltam), ....esetleg valami más? A barátomnak biztos nem fogom ezt megmondani... viszont szerintem a haverjának is bejövök... nagyon tanácstalan vagyok, de nem szeretném hogy szemét k.rvának tartsanak!!! SEGÍTSETEK.
2010. máj. 20. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele.
2010. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
gerinctelen dolog lenne ha dobnád a barátodat és összejönnél a haverral, de ha annak esze van ő sem tenné ezt meg a barátoddal!
2010. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
najó,ezt gondolom egy fiú írta... KOMOLY válaszokat kérek !!
2010. máj. 20. 20:29
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem partizd be...
2010. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem csináld.. RIbancnak fognak tartani. Meg milyen már..
2010. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
és a mostani barátomat szó szerint csak BARÁTKÉNT szeretem. semmi több... ( sajnos ... )
2010. máj. 20. 20:31
 7/20 A kérdező kommentje:

De nem tehetek róla,hogy mit érzek !!!

a haverjával viszont tökjól kijövünk, kb az ízlésünk is ugyanolyan...

2010. máj. 20. 20:31
 8/20 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem szabad tovább hitegetned a barátodat, ha nem vagy belé szerelmes. Szakíts vele, nem jó ez senkinek sem, ha tovább húzzátok...

Ez sem könnyű, de a dolog másik része még bonyolultabb. Ha szakítotok, és utána vársz, és még mindig úgy érzed majd, hogy a legjobb barát kell neked, akkor talán megpróbálhatjátok.

Én ugyan lány vagyok, de a legjobb barát helyében meggondolnám, hogy egy igaz barát a fontosabb, vagy egy nő... Ezzel most nem bántani akarlak, tudom, hogy nehéz dolgok ezek...

Majd írd meg, mi volt! Akárhogy is alakul a dolog, minden jót kívánok! :)

2010. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

20:44 Nagyon köszi a választ...deam nem "igazbarátok " ,csak

haverok. Az a baj,hogy túl bátortalan vagyok ehhez, pedig

énis tudom,h ezlenne a helyes döntés...

2010. máj. 20. 21:05
 10/20 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Ha nem olyan nagy barátok, akkor nem annyira vészes, de gondolj bele - a barátod valamilyen szinten 'dupla árulásnak' érezné ezt az egészet. Törekedj arra, hogy minél kevesebb fájdalmat okozz neki.

De össze kell szedned magad, mert nem szabad egy ilyen kapcsolatban maradnod. Mindkettőtöknek jogotok van a boldogságra. :)

2010. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!