Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek beleszerettem a párom haverjába?

Figyelt kérdés
7éve vagyok a párommal,már részemről nincs szerelem,de 4ed magammal egy fedél alatt élek vele,ő nem akar engem hagyni elmenni és nem is lenne hova egyedűl nem tudom eltartani magam.És most pedig jött a haverja,aki teljesen letablóz.De nem merem bevallani neki érzéseim ,mert mi van ha ő nem néz úgy rám mint nőre hanem csak mint a haverja csajára.Mit tegyek,
2011. júl. 18. 10:19
 1/7 szamóca.. ***** válasza:
7 éve.. nos, akárhogy számolok, akármilyen korán jöttetek össze, mostmár azért 20 évesnek kellene lenned. annyi idősen pedig nem szorulsz rá hogy eltartasd magad. költözz el, és tartsd el magad. ne mondd hogy nem tudod. tudod.
2011. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok.Anyagilag nem jönnék ki még ha szobát bérelnék akkor sem.De nem ez a fő gond.A "Haver"a főgond!!!
2011. júl. 18. 10:25
 3/7 szamóca.. ***** válasza:

fuuu...

hát szerintem a fő gond hogy eltartatod magad valakivel, ingyen élsz a nyakán és kihasználod anélkül hogy bármit érzel iránta, és közben a haverjáról álmodozol. még nagyobb gond hogy te ezt nem érzed gondnak.

teremtsd meg a saját megélhetésed, és akkor ráhajthatsz a spanjára, mert ott tudod hagyni a pasid. ráadásul ezzel lehet még gerincet is sikerülne növesztened, bár a szememben már a pasim haverjára ráhajtás sem épp elfogadható.

2011. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni a páromat ő tett olyanná amilyen most vagyok!!!
2011. júl. 18. 10:43
 5/7 szamóca.. ***** válasza:
lesz*rom a párod. attól hogy ő sz* ember még te lehetnél gerinces.
2011. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebben igazat adok neked!Kihúztam a szarból, felemeltem .Csak szenvedek mellette(az már gáz ha egy pasi sexelni se akar veled de azt állitja szeret).Lehetőségem van hogy haza költözzem,de nem lesz munkám.És ha meg sikerülne mert azon vagyok hogy külön albiba menjek és ismét a magam ura legyek ne szorúljak rá senkire.Akkor sem tudnám érzéseimet közölni a haverjával.lehet,hogy ez csak egy fellángolás és jól esik,hogy ő odafigyel rám(haverja).
2011. júl. 18. 10:58
 7/7 anonim válasza:
Lehet,hogy azért érezed azt amit érzel a Haver iránt,mert a párodtól nem kapod meg azt a törődést,figyelmet és szeretetet...elhiszem,hogy könnyebb egy új kapcsolatba belemenni,mint a régit helyrehozni...de probálj meg a pasiddal beszélni,ha nem megy akkor költözz vissza a szüleidhez és keress munkát magadnak...kezdj új életet...fiatal vagy,nem vagy 60 éves,nem állt meg az élet :)
2011. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!