Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a családommal?

Összevesztem a családommal?

Figyelt kérdés

szóval csak kíváncsi lennék h van e itt még olyan rajtam kívül, aki bár otthon él de össze van veszve mindenkivel?

mert én a hétvégén összekaptam a többiekkel, beleértve anyámat is. és elég fura nem beszélni senkivel.xd

bár jó viszonyom volt az anyámmal, most nem akarom ezt megbocsájtani mert úgy éreztem h megaláztak. vagyis inkább a testvérem de anyám meg nem állt mellém.

igazságtalannak érzem

18/L



2014. márc. 17. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
NEm árt néha pár nap mosolyszünet, méla elgondolkodás magunkról. Valaki majd csak megtöri a csendet.
2014. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
évek óta ki vagyok fogva itthon. jókat röhögnek rajtam. beleuntam :)
2014. márc. 17. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Most azért is furcsa mert még élhet bennetek a harag, de idővel majd ez elmúlik, újra fogtok beszélni :) Egy anyának nehéz igazságot tenni a gyerekei között, máskor csak annyit beszélj velük amennyiből nem lesz vita.
2014. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy "ki vagyok fogva itthon"?
2014. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szekálnak, beszólogatnak. egyik tesom se vitte sokra. én nem hasonlítok egyikre sem. kitűnő vagyok, és tovább szeretnék tanulni. ebből az jön le nekik h felsőbbrendűnek hiszem magam, és utálnak.

ennyi:)

2014. márc. 17. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is összekaptam velük. :/ Mert sose jó nekik amit én csinálok, mindig én vagyok a hülye. Meg, hogy mekkorákat hibázok itt az életembe. 14 vagyok, és nem értem miket hibázom. Jól tanulok, nincs velem semmi gond.

Viszont azt még egyikőjüktől sem hallottam, hogy büszkék rám, vagy simán csak egy "Ügyes voltál" kijelentést sem mondtak eddig. :)

2014. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és se kaptam soha még egy csokit sem a jó bizikért:D nem mintha elvárnám, csak nah... rosszul esik h észre sem veszik h nem adják olyan könnyen a jó jegyeket
2014. márc. 17. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

18 éves vagy?

Akkor szedd össze a holmidat, és költözz el, tartsd el magad, keress munkát.

Ha összevesztél mindenkivel, ha téged folyamatosan megaláznak, akkor minek akarsz ott maradni?


És ugye a büszkeséged azt sem engedi meg, hogy az ő pénzükön élj...

Ugye...?

2014. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma még csak két szendvicset ettem mert nincs étvágyam:)

nem tudom érettségi előtt 1,5 hónappal hová menjek.-.-

elvagyok a szobában nem szólok senkihez. kezdetnek ez jó'

2014. márc. 17. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!