Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összeomlottam. Mit...

Teljesen összeomlottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom és én együtt lakunk az anyjáéknál.Sajnos így alakult.Az idők során én teljesen meggyűlöltem itt lakni,mert-hosszú lenne elmondani-lényeg,hogy kibírhatatlan.Közben megszületett a kisfiunk.Egyenlőre nincs más lehetőségünk csak az albérlet de a párom hallani sem akar róla,mert neki könnyebb így.Nem mer kilépni ebből az életből mert fél,h a családja összeveszik vele.Én már nem bírom.Választás elé akarom állítani,hogy ha nem lép,én haza költözöm.Igen ám de itt a baba.Ilyenkor mi van?Nem mondhatom,hogy viszem.Nincs jogom.Vagy hogy van ez?Segítsen aki ért hozzá!Kérem...
2009. dec. 15. 17:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Ezt előbb kellett volna, ilyen helyzetbe nem kell gyereket szülni.
2009. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Mi a probléma pontosan? Ha nem tudod megoldani egyedül ezt, kérted már a párod és a családja segítségét? Néma gyereknek...
2009. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Bármit is csinálsz ne siesd el a döntést!
2009. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani.Nem volt ilyen a helyzet míg terhes nem lettem és úgy döntöttünk megtartjuk.Anyósomat nem lehet kibírni.A férjem meg ragaszkodik hozzá,mert nagyon anyás meg nem szeretne elszakadni mert a család nem díjazta soha az albérlet témát.Egyre nagyobb a feszültség és én el akarok innen menni új életet kezdeni 3asban a kis családommal.De a párom nem így gondolja.Hogy állítsam választás elé?Mit mondjak?
2009. dec. 15. 17:37
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sajnállak 5évet huztam le anyossal.Egy rémálom volt.És azért léptünki,mert én nem birtam tovább.Megértette a párom és jött velem.Látnia kellenne,hogy szenvedsz,mond neki,hogy te nem tudsz igy tovább élni,melesleg nem is egézséges.A gyereket pedig viheted.kÉRD MEG HA LEHET KÖLTÖZETTEK KICSIT A TE SZÜLEIDHEZ.gYORSAN MEGFOGJA LÁTNI MI A HELYZET.
2009. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Már ne is haragudj,de elég felelőtlenül szülted ezt a gyereket.De tulajdonképen kivel élsz?Anyósoddal vagy a fiával?Állítsd választás elé a párodat,vagy teremt nektek normális önálló életet vagy vegye el az anyját!!Mi az,hogy a család nem díjazza az albérletet?Mégis mi közük hozzá Ti mit akartok??De megsúgom neked,ilyen pasival nem lehet normális életet élni aki az anyjától függ.Válasszon csak,család vagy mama.Ha az anyját válassza mondj le róla,reménytelen eset.A gyerekeimet meg megnézném én,hogy ki ne engedné oda vinnem ahova akarom!Én is elváltam anno 14 éve,de nem kértem engedélyt sem a férjemtől sem az anyósomtól arra,hogy elvihessem a gyerekemet magammal.
2009. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen nem egyszerű az életem.De nem hagyom tovább romlani.Anyuék 150 km-re laknak innen.És olyan rossz,hogy nem tud segíteni.Szóval kijelenthetem,hogy elviszem a gyereket?Nem veszik el?
2009. dec. 15. 17:58
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek az előttem szólóhoz!

Mond meg a párodnak mi a helyzet és ha te úgy döntesz természetesen viheted a gyereket a tiéd, te szülted ,te vagy az anyja!!!

Meg kellene próbálnod beszélni a pároddal,hogy neked ez így nem jó,szeretnél változtatni.

Értesd meg vele,hogy ha nincs változás annak nem lesz jó vége!!Hassál rá valahogy,te ismered neked kell tudni mivel tudsz!

2009. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Amit az utolso irt az jo megoldásnak tunik.Igaz mi albiban laktunk, de ott volt párom unokatesoja+ sogorom.4en laktunk 1,5es lakásban.Ebből csak párom dolgozott késobb sogor is.Majd meghyülyültem pedig egy év volt csak.Mindig nekem kellett elintézni mindent, sokat főztem, mert rengeteget ettek, msosogattam állandoan, mellette tanultam, dolgoztam.Megmondtam páromnak(igaz sokáig veszekedtunk rajta)Öh rakja ki oket, de legalább az uncsiját aki nem dolgozik, ráadásul meglopott tobbszor minket.Tobb honap után sikerult rávenni, mondtam h válaszzon vagy én vagy o, de nem birom tovább, elkoltoztem.Persze kibékultunk, próbált gyozkodni, hogy had maradjon, de nem engedtem belole. VÉgul én raktam ki.Szoval ha nem kényszeritem választás elé még mindig lehet itt lenne.Most babát várunk, de sogor még mindig itt lakik, mondjuk nem sok vizet zavar, de anyagiak miatt muszáj, pedig néha elborul tole az agyam.Mondd el neki h nem birod igy tovább és ti egy pá vagytok, külön életet kéne élni és nemérdekel, hogy nehezebb lesz, de külön családot akarsz és nem az övét!!!Ha nem érti meg mondd meg h akkor elmész...Csak van annyira fontos neki a babátok, hogy megérti.Tudakold meg h miért nem akar menni, de ne az anyagiakra hivatkozzon, mert az nagyon átlátszo.Nekem is mindig ezt mondta, mondtam h nem érdekel, h a nélkulozunk néha, amig van mit enni és békesség van, nem zavar semmi.Irj, hogy mi volt!
2009. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
Szereted egyáltalán a párod? Nehogymár döntés ellé állítsd szegényt! Téged és a családját is ugyanúgy szereti ,ő is megcsinálta azt a lurkót és lehet,hogy nagyon rosszul esne neki,hogy elveszed tőle ne vessz vele össze felelslegesen,szerintem próbálj meg az anyóssal kibékülni ,engeszteld ki vmivel ! Ha nem megy akkor szólj a párodnak,h te mindent megpróbáltál és csináljon vmit..vagy amit előttem modntak vidd el egy kirándulás céljából anyádékhoz ..
2009. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!