Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghúztak rutinból és most...

Meghúztak rutinból és most teljesen összeomlottam, azt hittem menni fog, de eltoltam a csövet. Ti hogy éltétek meg, ha nem sikerült elsőre?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éld meg úgy, hogy ha egyértelmű hogy hibáztál akkor jobb is ha megbuktattak, legközelebb pedig igyekezz jobban. Autót vezetni nem olyan mint a vidámparkban a dodgem, hatalmas a felelősséged és inkább a csövet told el most, mint az iskolabusz oldalát később.
2009. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy; nekem az elméleti tesztjeim is 0 hibapontosak lettek, meg a rutin- és forgalmi vizsgáimon is elsőre átmentem, pedig egyszerre csináltam a motorkerékpár+személygépkocsi kategóriát. :-) Ettől függetlenül át tudom érezni a helyzetedet. Egy bukta még nem a világ: fizesd be a következő vizsga díját, és kérd meg az oktatódat, hogy még gyakoroljatok. És ami a legfontosabb: a következő vizsgán próbálj meg NEM GONDOLNI(!!!) arra, hogy egyszer már megbuktál, hanem csak arra koncentrálj, hogy most át kell menni. De ne görcsölj, hanem próbálj laza lenni (gondolj arra, hogy egyedül ülsz a saját kocsidban, és vigyáznod kell, nehogy meghúzd valahol a fényezést), és vedd elő a legjobb tudásodat. Biztosan sikerülni fog. Egyébként egy kis biztatás: én ismertem olyan gyereket, aki hétszer(!) futott neki az elméleti vizsgának (emiatt tanfolyamot is kellett ismételnie), háromszor rántották meg a rutinvizsgán, meg még egyszer a forgalmin is, de a végén csak megszerezte a jogsit, és azóta is rendszeresen vezet. :-) Úgyhogy fel a fejjel, és sok sikert!
2009. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem forgalmi vizsgán húztak meg, nagyon el voltam keseredve(el is sírtam magam), nagyon szerettem volna már a jogsit. De a következő már sikerült:)

Meg nem sikerülhet mindig minden elsőre:) Majd a következő sikerülni fog.

Ügyes legyél! Lehet a nagy izgalom volt a baj,nem? Próbálj meg megnyugodni.

2009. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sziasztok! mind nagyon aranyosak vagytok, és bíztatóak, nagy segítség, köszönöm!

Igen, nagyon izgultam, már előtte nap is, éjszaka olyanokat álmodtam, hogy nem indexeltem és megbuktam...

aztán a műszaki része ment, mondta a VB, hogy levegőt azért vegyek.. aztán beültünk a kocsiban, szépen első feladat úgye szegély mellett megállás.. mindig inkább távolabb álltam meg 30 cm helyett 40-50-re kb, szóval eddig egyszer sem értem még csak hozzá sem... erre meg nyomom a féket, hogy megálljak és egy borzasztó hang, na mondom leszakadt a kipufogó, azt sem tudtam mi történt csak mondta a biztos, hogy az oktató vegye át. én is majdnem sírva fakadtam, már remegett a hangom, utána apum kint várt, ott már el is pityeregtem.

most meg olyan, hogy úgy érzem én ezt még egyszer nem bírom végig csinálni, megint vizsgára menni, annyira félek az újabb kudarctól.. :(

2009. szept. 24. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, (könnyű mondani) és ne félj. Vedd úgy, hogy most már van vizsgatapasztalatod. Ennyivel is gyakorlottabb vagy. Kérd meg apukádat, hogy a rutinpályán gyakoroljatok vele is, ne csak az oktatóval. Ne legyél elkeseredve, majd menni fog. Biztos vagyok benne, hogy nálad bénábbak is levizsgáztak.
2009. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

te azért cirkuszolás helyett ha van egy nyugis placc fateroddal vagy valakivel menj ki kicsit gyakorolni, mert ilyen síkidegesen nem fog menni, szokjad a kocsi dimenzióit, meg kapkodd gyorsabban a kormányon a kezed.

Mi lesz majd a forgalmin, ha már most ennyire görcsölsz?

2009. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De hozzáteszem mindenkinek lehet pechje, semmit nem jelent, én piti hülyeségen taknyoltam el forgalmin, és azóta meg azelőtt még biciklivel is sokkal durvább szabálytalanságokat követek el teljesen tudatosan, csak mert épp sietek, hát nem dicsekvésből de ez van, csak arra célzok h nem jelent semmit a valódi tudásról, hogy néha megvágják az embert.
2009. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!