Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mi pénzbeo...

Mi a véleményetek a mi pénzbeosztásunkról?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 és fél éve együtt vagyunk a párommal. Most költöztünk össze,de ez ahol most vagyunk csak ideiglenes megoldás egy rokonnál. Mindketten dolgozunk de ő többet keres nálam. Addig amíg nem laktunk együtt a pénzből nem jöttek konfliktusok, teljesen huszadrangú volt hogy ki fizeti a vacsit vagy a fagyit stb, segítettünk is egymásnak ha egyikünknek nem volt. De most hogy összeköltöztünk, felajánlottam neki, hogy az én fizetésemet egy az egybe tegyük félre az "igazi " összeköltözésre és a jogosítványomra. (kaució, első nagy bevásárlás stb.) És addig az övét osszuk be. Erre az volt a reakciója, hogy én szépen félreteszem a pénzemet a saját jogsimra, és addig az övéből éljünk? Önzőség a részemről szerintetek? Természetesen NEKÜNK teszem félre a pénzt, nem csak magamnak...

2014. márc. 19. 18:33
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
utolsó! nekem is ez az érzésem..
2014. márc. 28. 11:16
 32/32 anonim ***** válasza:
Valóban, ha valaki komolyan gondolkodik egy kapcsolatról, akkor nem így áll hozzá... Még ha nem is akar közös kasszát, mert fél, hogy mi lesz a szakításnál (bár hogy lehet így hozzáállni egy kapcsolathoz?), akkor is segítené a párját, és nem egyből azzal jönne, hogy ő csak a saját szórakozására költi a pénzét..
2014. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!