Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van, vagy csak én...

Igazam van, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Kimentünk a barátnőimmel 3an egy kis bárba, a többiek a baráti társaságból mondták hogy fél 9 kor jönnek. Vártunk vártunk barátnőm lázított hogy na akkor mennyünk 10 óra volt, és ha jönnének is már akkor sem megyünk vissza. Erre találkoztunk a többiekkel hazafelé menet és akkor én elkezdtem mondani hogy máskor vagy hívjanak ha késenk de én már nem megyek vissza nem csinálok hülyét magamból. Barátnőim meg nemhogy mellém álltak volna inkább mentek vissza velük. írtam smst nekik hogy büszkék lehetnek magukra hogy jár csak a szájuk jár ha sz*arban vagyok meg nem állnak ki mellettem. Igazam van vagy túlreagálom a dolgokat?! nekem nem kell olyan barát aki csak szóval szeret!
2011. okt. 29. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt.
2011. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem túlreagálod. Később lesznek még olyan tapasztalataid, ami mellett ez sajnos el fog törpülni.
2011. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Részben igazad is volt mert megbeszéltetek valamit, de attól még szerethetnek hogy visszamentek, szórakozni akartak biztos, attól nem lettél volna hülye ha visszamész :) Apróságok miatt ne veszítsd el a barátaidat, nehéz újakat találni és tényleg lesznek rosszabb tapasztalataid is amitől ez kb semmiségnek fog tűnni.
2011. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van!Utálom az olyanokat,akik mindenkit kibeszélnek a hátuk mögött, és amikor eljön az idő, h mond meg a tutit, akk rögtön kinyalják a kibeszélt személy seggét!
2011. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak sajnos nem ez volt az első eset, hogy nem álltak ki mellettem.

Másik meg hogy nagyon utálom, hogy akkor nagy a szájuk mikor az illető nincsott akit kibeszélnek. Csak sajnos hozzá vannak szokva hogy én vagyok a nagyszájú és helyettük is elmondom amit ők nem mernek. és mindig én vagyok a rossz....

2011. okt. 29. 22:47
 6/7 bánomisén ***** válasza:

Szerintem nem reagáltad túl. Mondjuk én nem írtam volna nekik sms-t, annyit sem ér az egész szitu.

Ezután ne legyél olyan nagyszájú, akkor majd maguknak kell megoldaniuk a helyzeteket. Nem vagy az anyukájuk, hogy helyettük beszélj. Főleg úgy, hogy gondolom, téged is jól kitárgyalnak a hátad mögött. Milyen barátok ezek?

2011. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is igazad van, főként, hogy ők lázítottak, hogy menjetek haza és felejtsétek el a bulit.

De szerintem se szakítsd meg velük a "barátságot" (főleg, hogy a társaság sem tűnik megbízhatónak, akik késtek, szóval ők sem mintabarátok lehetnek), inkább fogd fel lazábban: legközelebb rázós helyzetben maradj csendben, mindenki álljon csak ki saját magáért, engedj nekik is teret. Arra szerintem jók, hogy eljárjatok szórakozni, de mellettük keress igazabb barátokat.

2011. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!