Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ötletes ajándék egy...

Mi lenne ötletes ajándék egy 8-9 év közötti kislánynak karácsonyra? Ruházaton, könyvön kívül. Valami érdekes ajándék kéne.

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát... Kije vagy és mi az összeghatár? Az hogy kije vagy azért érdekel, hogy mennyire közeli a viszony, mennyire közelről ismered...
2009. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt mar egyszer megkerdezted! ...
2009. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg nem kapott rá választ. Vagy adtál megfelelőt? Ha nem, akkor nyugodtan megkérdezheti még 10x.
2009. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Off- igen kapott ra valaszt, mellesleg olvasd el a szabalyzatot az ismetlet kerdesekkel kapcsolatban! Erre valo a `kerdes kiemelese`!
2009. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Baba? Az ilyen korú kislányok szeretnek babázni, és ilyenkor egy kicsit felnőttnek érzik magukat, törődnek a szinte élethű babával. Ehhez később vehet minden féle felszerelést(konyha, stb.)
2009. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer itt az egyik kérdezőnek aki 10 éves kisfiúnak keresett ajándékot, javasoltam a mikroszkópot. Én lány vagyok, és ennyi idős lehettem mikor kaptam. Nagyon érdekes volt a sok kémcsőbe "anyagot" gyűjteni, amit aztán megvizsgálhatok. Kutyaszőr, hajszál, ilyesmik. Nagyon fantasztikus élmény volt látni a hajszál gyökerét, a szerkezetét, mindent 1000szeres nagyításban. Szóval én ezt vennék!
2009. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
16:12 Ha kapott volna rá megfelelő választ, nem kérdezné meg megint! Nem neked kell, hogy jó legyen a válasz, hanem neki. A kérdést pedig egyszer tudod kiemelni, aztán mi van? Felteszed még egyszer. A szabályzatban gondolom az is benne van, hogy ne offoljunk.:P :) Ne fájjon már Neked, csak ajándékot keres egy kislánynak. Felőlem aztán ezerszer is megkérdezheti, kit bánt vele? A szabályzatot? Akkor majd törlik, ha akarják. De gondolom neked nem árt.
2009. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha kened az angolt:

[link]

2009. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha csak apróságban gondolkozol, akkor mondjuk emlékkönyv, vagy egy szép kis napló (nem a legolcsóbb, amit kapni, hanem valami szebb)... Ilyen korban a lányoknak vannak mindenféle titkaik, amiket beleírhat, tehet bele fényképeket, ilyesmik :)

Esetleg valamilyen plüss állat sem lehet rossz ötlet, a babát már azért nem tartom túl jónak, mert 1-2 éven belül szerintem már kinövi (csak a suli miatt is), de a kislánytól függ, hogy inkább fiús vagy tipikus kislányos. Én pl mindig is távirányítós autót szerettem volna, vagy szerelő szettet, illetve még valami! Lehet venni külön lányoknak szóló legót. Meg nem mondom már a nevét, de nekem abból sosem volt elég. Lehet venni hajót, lakást (bútorokkal, egyebekkel), szigetet, strandot, szórakozóhelyet, palotát, hintót, mindenféle csajos dolgot, a darabok is lányos színekből vannak, és éppen elég idős szerintem ahhoz, hogy megbirkózzon egy nagyobb, komolyabb kirakásával segítség nélkül (van hozzá leírás is). (Bár ez sajnos egyre drágább)

A mikroszkóp is jó ajándék, nekem is volt, van... a kis könyvében mindenféle állatokat boncoltak hozzá, de én azt sosem bírtam. Hajszálat, fűszálat, egyéb növényeket, vízcseppet viszont nagyon szívesen vizsgálgattam, és eljátszadoztam vele. :) 19/L

2009. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért, hogy kötözködjek, de a legót is kinövi szerintem 1-2 éven belül, és nem is épp lányos játék. De végül is...:D
2009. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!