Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ötletes ajándék egy...

Mi lenne ötletes ajándék egy 8-9 év közötti kislánynak karácsonyra? Ruházaton, könyvön kívül. Valami érdekes ajándék kéne.

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 15:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

foldgomb

karora

nyaklanc, fulbevalo, hajcsatok

Ha bemesz a H and M-be (Hennes and Mauritz) tunderi kiegeszito aprosagokat talalsz neki ami feldobja a ruhatarat.

magno (kazetta, CD-s)

telefon

Jatek boltba menjel be, es kerdezd az eladot is meg, hogy mit ajanl.

2009. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%
Nos... én írtam a legót. Ha ez számít én 19 vagyok, de még mindig nem nőttem ki belőle! :) Simán eljátszok órákig az unokahúgommal ha úgy adódik, kb 16 voltam, amikor úgy döntöttem elpakolom a legóimat (nem beszélgettem az emberekkel meg ilyenek, de szívesen építettem meg mindig álmaim lakását) :) Mondtam, hogy a kislány egyéniségén múlik, hogy örülne-e avagy sem, nekem a kifejezetten LÁNYOKNAK készült legóval mindig csak örömet lehetett szerezni, akár hatalmas dobozzal kaptam, akár csak egy kisebbel... Ahogy írtam ezekben bútoroktól kezdve, kastélyig, hajóig, egyebekig bármit össze lehet rakni, és ne mond hogy ez fiús, fiúknak is van külön... autók, egyebek! A legó már rég nem csak a fiúknak szól! Ettől függetlenül nem mondom, hogy feltétlenül ezt kell vennie a kislánynak, mert lehet abszolút nem tartozik az érdeklődési körébe, csak egy lehetőségnek vetettem fel, mert Én ezzel játszottam, babával utoljára még középsős koromban... Ha ő babás, akkor baba, ha nem, akkor nem... Csak megjegyeztem hogy szerintem 10 évesen már nem feltétlenül a baba hurcibálás a "menő", bár kitudja.
2009. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Én gyöngyfűzőset vagy valami kreatívosat vennék. Sok kislány nagyon szeret kézműveskedni.

Vagy kövecskés állítható gyűrűt, hajcsattokat.

2009. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ez az első ilyen kérdésem egyébként.És még ha a huszadik lenne, akkor se lenne hozzá közötök.Örülök, hogy azért értelmes emberek is járnak erre az oldalra.

Egyébként párom unokahugának lenne az ajándék.Kb 5-6000-ret szánok rá.Várom az ötleteket.

2009. dec. 17. 07:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne lányos játék a lego? Én lány vagyok és imádtam gyerekkoromban legózni! És nem voltam fiús kislány, babázós habos-babos rucis voltam...:) De imádtam.
2009. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom 8 éves és nagyon szeret legózni. Most is azt szeretne karácsonyra. Lego belville egyébként a lányoknak szóló lego sorozat. Lehet kapni belőle lovardát, családi házat stb.

A napló is jó ötlet, nagyon szépeket lehet kapni. A suliban most a Hannah Montanás dolgok a "menők". Abból is van napló, emlékkönyv, parfüm stb.

Ezenkívül rengeteg kreatív dolgot lehet kapni pl. ékszerkészítő, öv készítő, táska készítő, vasalós gyöngy, képkifestő 8-9 éves kortól (ezt később kiteheti a falra is), társasjáték, kirakó.

Lányom ezeket szereti, remélem tudtam segíteni.

2009. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ennyi közül már biztosan tudok választani. Szép Karácsonyt mindenkinek!
2009. dec. 18. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!