Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék apumnak és...

Mit vehetnék apumnak és anyumnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Esetleg valami egyedi dolgot, vagy mégis mit? Nincs ötletem! :( :( Anyum 30 felett van, apum 40 felett. Igazából sok szabadidejük nincs, meg hobbijuk sincs nagyon. Így elég nehéz!
2009. dec. 16. 15:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Max. 2000-3000 FT..bár nem igazán számít.
2009. dec. 16. 16:11
 12/19 anonim ***** válasza:

16:10-es

Átlagban 2000 ft, de ez persze a darabtól és a helytől is függ.Egy jó pulcsi is van annyi...

2009. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nyilván számít, feltételezem nincs saját kereseted. Gondolkozom...
2009. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bocsi erről eszembe jutott az öcsém esete :D Ő is szeretett volna alkoholt venni az egyik ismerősének, és a biztonsági őr kivágta a boltból :D Olyan jót röhögtem :D Na de ez azért ritka. Általában felfogják, hogy ajándék lesz, főleg ha becsomagoltatod. Vagy ha van ismerősöd, vagy a boltban valaki akkor ők is kikérhetik, elvégre nem te akarod meginni, hanem ajándék lesz.
2009. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: Oké,nem akarom erőltetni,csak elmondtam az ötletem,mivel én is mindig ezzel lepem meg a szüleim,de remélem találsz a vásárban valamit,aminek tényleg örülnének!!! :)
2009. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16:13 átlagban 2ezer?? Vidéken élsz? Mert én fővárosi árakban mérek, és ahhoz mérten ez elég meredek ár.:) Aránylag gyakran járok színházba (attól függ hogy állok épp anyagilag), amik engem érdekelnek - pont a hetekben néztem végig rengetek előadás árát -, 4ezer alatt jó helyre nem is úszom meg sehol, az olcsóbb darabok pedig 3 körül mozognak.
2009. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16:19-es

Igen,vidéki színházról beszélek,nem fővárosiról.Nálunk annyi,persze van,hogy eléri a 3000-t,de akkor már nagyon szuper helyed van!

2009. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ja jó, értem, bocsi.:) Áááá itt kész rablás!:( Na de már mindegy is mert 2-3 ezerből nem jön ki mint kiderült, és nem is szeretnek kimozdulni a szülei.:/ Pedig jó ötlet lenne.


Kérdező: Nem fázósak a szüleid? Mert akkor lehetne olyasmit, hogy pl polár pléd, lehet szépeket kapni ilyen áron. És télen jó is, ha otthon a tv előtt csücsülősek, pláne.:)

2009. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Plédjük van úgyhogy ez is kizárva. Mondtam hogy nehéz eset.

Köszönöm az eddigi ötleteket, majd átgondolom mindegyiket, meg majd hátha látok valami a vásáron ;)

2009. dec. 16. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!