Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuval állandó konfliktusom...

Anyuval állandó konfliktusom van amiatt, hogy idősebb férfiakhoz vonzódom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, és sajnos tavaly októberben rákényszerültem, hogy hazaköltözzek, pedig 18 éves korom óta önálló voltam, de most sajnos itthon kell laknom egy darabig még.

Anyu 44 éves, és mindig is lehúzott az miatt, hogy a 45-50 éves férfiakhoz vonzódom, pedig senkit nem is hozok haza, meg tekintettel vagyok mindenkire, mégis állandóan veszekszik, kötekszik velem a témában.

Neki most 6 évvel fiatalabb, akivel él, én nem szólok neki ezért, nem is érdekel.

Mit tehetnék, mert sokszor már nagyon unom az állandó vitákat.



2014. márc. 23. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Azért ha a lányom nálam idősebb férfiakra hajtana engem is elgondolkoztatna.
2014. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kutya222 válasza:
36%
anyukád már látta a Dirty Dancinget????XD
2014. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Ismerkedj, és igyekezz egy egyedülálló férfit találni, aztán ha komolyodik az ügy akkor idővel össze is költözhettek.

És anyukád is el fogja fogadni, ha látja, hogy komoly a dolog és nem csak időtöltés vagy a férfinak.

Nyílván ettől félt.

2014. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Aki 17 évesen teherbe ejteti magát,az ne szóljon bele abba,hogy a lányának hány éves a pasija.
2014. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
4-esnél ott a PONT!
2014. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól számolom, hogy anyukád 18 évesen szült téged?


Azért vonzódsz idősebb pasikhoz, mert hatalmas apahiányod van - és ennek a legfőbb oka a mamában keresendő. Pl. ott, hogy van-e egyáltalán apád, vagy a mama csak összefeküdt valakivel 16-17 évesen és abból lettél te? Tehát azért veszekszik veled, ami a saját hibája eredménye? Hány éves pasi volt az apukád? Ezeket kell anyukának legközelebb elmondani, amikor kötözködik veled.


És költözz el, minél hamarabb! Nem kell otthon élni, ha a lelki madzagok nem kötnek oda. Azok elvágásához pedig van segítség. Ha otthon nincs munka, költözz az országnak olyan végébe, ahol van. Ha ott sincs, akkor gyere ki egy időre külföldre. Nagyon jót is tenne: anyádtól a kellő fizikai távolság nagyon egészséges volna (no telefon, no egyéb kapcsolat!), és végre megtapasztalhatnád, hogy képes vagy magadat eltartani és a saját lábaidra állni.


Azaz felnőni. :)

2014. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
1- es: te elgondolkodnál, mert ezek szerint jó anya vagy. A Kérdező anyja nem elgondolodik, hanem megállás nélkül veszekszik a gyerekével. Hatalmas nagy különbség van a kettő között!
2014. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
48%
Felnőtt nő vagy, ne az anyukád véleménye legyen a mérvadó, hanem a saját izlésed, vágyaid, boldogságod. Jó lenne, ha nem az anyukáddal élnél együtt ennyi évesen. Engem jobban felháborít, ha egy nő fiatalabb pasikkal kavar és nem veszi észre, hogy az ilyen viszonyok csak ideig-óráig tartanak.
2014. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!