Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a lelki társam,...

Mit tegyek, ha a lelki társam, a tökéletes párom ennyivel idősebb nálam?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok már tizenéves, tehát felnőtt nő vagyok. Megismertem egy férfit, aki az apám lehetne (mi több, még nála is idősebb 3 évvel - egészen pontosan 33 év van köztünk).

Nincs apakomplexusom, nincs nekem semmilyen bajom, ezért is aggaszt annyira az az érzés, hogy nem találkoztam még olyan férfival, akivel ennyire egy hullámhosszon lettünk volna, ennyire azonosak lettek volna a nézeteink, gondolkodásunk. Nem beszélnék szerelemről, mert ez a korkülönbség nekem is sok, de az biztos, hogy ha korban összeillenénk, őt szeretném férjemnek és a gyermekeim apjának.


Egyszerűen nem tudom mit kezdjek ezzel az egésszel. Úgy érzem rátaláltam a másik felemre, de nem lehetünk együtt, mert tulajdonképpen egy generációs különbség van köztünk. A szívem szakad meg, hogy nem akkortájt születtem, amikor ő.


Hogyan lehet ezt feldolgozni? Fel lehet-e egyáltalán dolgozni, hogy a lelki társaddal nem lehettek együtt?


2013. nov. 26. 18:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%

Együtt lehetsz a lelkitársaddal, de ha szerelem nélkül megéri neked, akkor hajrá!

Egyébként honnan veszed, hogy nem vagy szerelems belé,amikor mindene tetszik neked?Talán mert nem égsz, nem mindenki ég, ha tetszik neki valaki.

2013. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Én egy rendkívül realista embernek tartom magamat, így talán, ha lehet ezt mondani, tudatosan nem szerettem bele. A kora miatt. Mert tudom, hogy ez kivitelezhetetlen. Nem szeretnék adott esetben 50-60 évesen már megözvegyülni. Nem tudom, folyton ezen kattogok, az ellenérveken... Holott igen, ezt a személyt a másik felemnek érzem.
2013. nov. 26. 19:07
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha boldogsàgot érzel mellette én egy cseppet sem gondolkoznék, mert azt nem lehet tudni soha,hogy ki megy el elõbb.
2013. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy a fószer a 70-et sem érné meg itt Magyarországon, szóval legyen az az özvegyülés 40 évesen...
2013. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
61%

Adj egy esélyt a kapcsolatnak, ha ennyire így érzed és ő is.


Ő is így érzi?


Max, kiderül, hogy még sem a lelki társad.

2013. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Nagyon jó, hogy megtaláltad a párod!! Ennek csak örülni lehet! Teljesen mindegy, hogy hány éves...
2013. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy rendkívül egyszerű ember vagyok, nem értem miért nézi bárki is a kort vagy gondolkodik azon mi lesz 10-20 év múlva, mi lenne a helyes, stb. Szerintem azt kéne tenned amit szeretnél, ha ezzel az emberrel akarsz lenni és ő is így van ezzel, akkor legyetek együtt és ne foglalkozzatok semmi mással.
2013. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
44%
Kicsit gyanús a dolog ott, amikor mérlegelni kezded a korát... ha már mérlegelés van, akkor már nem felhőtlenek az érzelmek. Ha valaki nekem éppen megfelel, mert nekem találták ki, és boldog vagyok vele, akkor teljesen mindegy, hogy milyen korú, milyen nemű, milyen vallású, milyen színű a haja... akkor ő legjobb!
2013. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
Én azt mondom,h inkább legyél boldog még 2O-3O évig vele,mint 4O-5o évig boldogtalan mással,m majd azon eszed magad,h de jó lett vna vele,v mi lett vna ha....
2013. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
73%
Bocsáss meg a kérdésért: a megtalált lelki társad nőtlen, gyermektelen, vagy netán egy családot dúlnál fel nagy szerelmedben, csak mert te szebben mosol?
2013. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!