Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagyon gáz hogy idén nem adok...

Nagyon gáz hogy idén nem adok a szüleimnek semmit karácsonyra, csak mondjuk sütnék egy sütit?

Figyelt kérdés
13/L vagyok, és nincs túl sok ötletem hogy mit csinálhatnék nekik, spórolt pénzem meg nincs. Szóval elég a süti?
2012. dec. 2. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó ötlet.
2012. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

csak ha el is pakolsz és el is mosogatsz magad után.

de mondjuk én az ilyen sütök meg rajzolok meg ragasztok dolgokat mindig hülyeségnek tartottam.. segíts inkább takarítani, vagy kérdez meg, mit segíthetsz, mert ha csak úgy nekiállsz, lehet elhasználod azt a 3 tojást, amivel anyud rántott húst akart csinálni...

2012. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet lenne, de fogadd meg a #2 válaszoló kommentjét is! :)
2012. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tippeket! És megfogadom a 2. válaszoló kommentjét.:)
2012. dec. 2. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szüleid, akik felnevelnek, fáradoznak érted, a betegágyad mellet virrasztottak kiskorodban, gondoskodnak az élelmedről, a ruházkodásodról, a szellemi fejlődésedről, az otthonodról...., megérdemlik, hogy kicsit megerőltesd magad, és kitalálj nekik valami olyat, aminek iszonyúan fognak örülni!!!


Pénz nem kell, úgysem te kerested meg, egy gyerektől egész más kell.


Gondold el: az ajándék arra van, hogy kifejezzük vele a szeretetünket, azt, hogy fontos nekünk az illető, hogy kitaláljuk, mi okoz neki nagyon nagy örömet.


Nemcsak tárgyakat lehet ám ajándékozni. Adhatsz pl. időutalványt nekik. Egy napra, fél napra szólót. Amikor elmentek vagy kettesben apával és külön kettesben anyával, vagy mindnyájan együtt valahová. És játszotok, beszélgettek. Nem kell, hogy fizetős hely legyen, lehet kirándulás, piknik, horgászás, korizás, bármi, amit anyukád szeret, és bármi, amit apukád szeret. A lényeg, hogy együtt vagytok, beszélgettek, nevetgéltek, részt veszel valamiben, ami nekik fontos. Engedd, hogy megmutassanak valamit abból, ami valamikor fontos volt az életükben, de nem jut rá idő soha. Lehet, hogy kiderül, hogy apukád imádta a boxmeccseket. Akkor elkíséred egyre. Mindegy, hogy ő fizeti a belépőt, te nyilván nem keresel, nem is ez a lényeg. Hanem hogy ÉRDEKEL a személye, hogy IDŐT ajándékozol neki...


Boldog karácsonyt!

2012. dec. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jajj, azt hittem majd jól le leszek pontozva (2es vagyok), de ha az előbbi kommentemet nem, majd erre megkapom...


most komolyan, nem bántani akarlak, utolsó, de én egy ilyen családot nem ismerek, ahol ez működne... pontosan ilyesmikre értettem a nyálas meg ömlengős ajándékok fogalmát, amit te írtál... vagy ezt te komolyan gondolod???

2012. dec. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
jaj micsoda válaszok! miért nem lehetne jó ajándék pl. figurás mézes süti, szép organza zsákokban, vagy fémdobozkákban? volt mikor ezt adtam én is. vagy egyszer aszalt gyümölcsöket (barack, szilva, eper, stb.) fehér és tej csokiba mártva, szépen csomagolva. mindenkinek tetszett és nagyon gusztán nézett ki! egyszer próbálkoztam a karácsonyi karamellával is, de az folyékony maradt, úgyhogy megettük szósz formában.
2012. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Képzeld, 6., vannak szülők, akik komolyan nagyra értékelik, ha a 13 éves kamaszlányuk KÍVÁNCSI a társaságukra. Minek kell leugatni, mi? Nincs gyereked, gondolom.
2012. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13 éves lány vagyok és én nagyon szeretem a szüleimet nekem öröm ha velük tölthetek időt, de szerintem sokkal jobb egy szépen becsomagolt mézeskalács emberke vagy szív, vagy egy szép torta, mint az ilyen 'időkártya' vagy mi!
2012. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kriszti77 ***** válasza:
Csinálhatsz sütit,vagy kézzel fényképalbumot amiben te vagy :)
2012. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!