Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűrnétek, hogy a párotok...

Eltűrnétek, hogy a párotok ordítson veletek, mikor valamin vitáztok, de nem értetek eggyet? 34/N

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 15:01
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Persze ok nélkűl,mert tudja soha nem csaltam meg.
2014. márc. 25. 15:23
 12/35 Költőnő? ***** válasza:
73%

a kúúúvázás után már csak egy kérdés:

miért is vagy Te még mindig ezzel az emberrel?

2014. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem túlzottan szó szerint vettél egy indulatszót.
2014. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha lek....váz, akkor nem beszélgetünk tovább. Én csendben tudok maradni. Egyszerűen tudomást se veszek róla, amíg bocsánatot nem kér. Ha másnap, akkor másnap. Addig eszik amit talál, stb.


Amúgy nem igen tudom, hogy fajulhat el házaspárok közt olyannyira egy vita, hogy k..zni kelljen. Nálam erre még nem volt példa. A fenti módszert sokkal kisebb tiszteletlenségnél szoktam bevetni. A k..va egy olyan durva sértés lenne a férjem szájából, hogy lehet amíg nem beszélgetnénk össze is pakolnék neki a miheztartás végett. Aztán ordítozzon magába ha ahhoz van kedve, de kint.

2014. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Nem túl szép, ha lek.rváz, de ha nem általános, csak idegből mondta, akkor ne vedd szó szerint.


Ez kicsit olyan, mintha leköcsögöznek valakit, ő meg elkezd magyarázkodni, hogy de hát nincs is agyagból és vizet se lehet tartani benne.

2014. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
9%

Szia!

Nagyon ritkak nalunk a vitak, de leirom mi volt multheten...


Parom autoszerelo, szep es jo autot kaptam tole (hitelre vette)...

Fiunk multheten unnepelte a 4. Szulinapjat...

Hoztam haza az ovibol bealltam a bejaronk melle (kezifek 1 honapja nincs, sebessegbe hagyva allitom le..)

Gyermekem hatul ucsorog en kiszallok, kicuccolok (szerencsere) egyszer csak hallok valami nyikorgast hatranezek es gurul az auto egyenesen az arokba... Kiugrott sebessegbol...

Kapaszkodtam en az ajtoba, de 2 tonnas autot nem allitok meg... Beesett az arokba a kocsi segge, bemaszok kiveszem a Fiunkat hivom apjat hogy baj van! Azonnal haza!

Kerdezi hogy mi? Mondom neki hogy mi volt es annyit reeagalt, hogy minek alltal oda? Na tobb se kellett nekem...

Mi van ha kiveszem a Fiam elsonek, ahogy szoktam es a kocsi elsodorja Ot vagy mind a kettonket!? Azt mondja az a legrosszabb lehetoseg lett volna!

Szerinted meennyire maradtam nyugodt? Varjuk a kistesot es ilyen stressznek tesz ki...

Ugy orditottam mint a kocsis! Ha azonnal nem indul haza meggyujtom az egeszet! Addig nem johet be a hazba mig meg nem csinalja! Most addig nem vagyok hajlando egy szobaban aludni vele mig makulatlan allapotu nem lesz! Mindenki autoja tokeletes allapotu az enyem amiben a gyereke is ul meg jo lesz az ugy!?


Orditottam tolem zengett minden! Megszolalt, hogy hangosabban! Nem hallja az egesz utca! Ki nem szarja le ezt a kib.szott utcat? Hat az egesz utca latta!!!! Ha nem csinalod meg meg ma! Az aautot en leszek a honlapodon a legrosszabb reklamod! Videot es 5 fenykepet csinaltam a kocsirol es arrol ahogy a neveloapam teherautoval es daruval szedi ki az arokbol...

2014. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
12-es,ez egy nagyon jó kérdés! Egy hete volt,az utólsó ilyen ordítása,akkor megfogadtam,hogy a következőnél végleg kiadom az útját. Még hiszem,hogy változik.(Lehet,hogy hiába)
2014. márc. 25. 15:29
 18/35 A kérdező kommentje:
16-os,örülök,hogy nem esett bajotok.Hú!!! Te aztán nem vagy semmi.Bár igazad volt!
2014. márc. 25. 15:36
 19/35 anonim ***** válasza:
20%

Koszi! Mar csak nevetunk rajta a Fiunkkal, de Fiam a szuletesnapja alkalmabol akkora sokkban volt, hogy delutan jo masfel orat sirt...

Lehet nyugodtabb lettem volna ha csak "kalandnak" fogja fel, ha erted, hogy hogy ertem :)

2014. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Költőnő? ***** válasza:
78%

remélni lehet a változást...

csak épp, ha évek óta így mennek a dolgok: fölösleges.

Az elhatározásod pedig (ne haragudj h ezt írom) lófüttyöt sem jelent ha nincs mögötte valós elhatározás.

ahhoz tudnám hasonlítani, mikor vkit ver a "társa".

Mindig fogadkozik, h az az utolsó pofon, a másik meg reméli, h tényleg. Hány olyan példát tudsz, amikor ez tényleg így is volt?

Nougye.

2014. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!