Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűrnétek, hogy a párotok...

Eltűrnétek, hogy a párotok ordítson veletek, mikor valamin vitáztok, de nem értetek eggyet? 34/N

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 15:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

A multheti akcionkat azert irtam le mert nekem is rengeteg jelzo es indulatszo hagyta el a szamat, amiket mar nagyon banok, de akkor ez jott ki...

Az nem "erdekel" hogy engem leszar, de hogy a gyereket kockaztattuk es konkretaan csak rohogott egyet rajta az kicsapta a biztositekot!

Banom amiket mondtam, de mig kesz nincs az auto nem lephet be a haloba! Amit mondtam azt megmondtam...

2014. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Oké utolsó, hogy ideges voltál de azt ugye tudod, hogy a lehető leghülyébben viselkedtél adott helyetben? Szegény gyerek beperecel a kocsival az árokba, és ezek után még az anyja is üvölt, mint a fába szorult féreg, hát gyönyörű :D Ettől biztosan jól megnyugodott :D


Abban igazad van, hogy legyen normális műszaki állapotban az autó, ha már a férjed autószerelő, de egy ilyen hiba akármikor előfordulhat. Még ne adj'Isten a te hibád is lehetett, nem jól raktad be, stb. Szóval nekem döntetlennek tűnik a dolog, mindketten ugyanolyan bolondok voltatok.

2014. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mellesleg a "fiú" főnév és minden ragozott formája köznév, miért írod nagybetűvel?
2014. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Egyertellmu... Engem az keszitett ki ahogy lereagalta az egeszet...

Kb. 4 autot tort romma nekem egy koccom se volt sose az automat kismillio helyen huzta ossze es en vagyok a hibas...

Egy autot nem tudsz rosszul sebessegbe tenni, ha vezetsz es figyelmes sofor vagy (foleg ha tudod hogy nincs kezifeked) akkor kizart!

Fiam az orditas kozben anyumnal volt... Mint emlitettem babat varunk 20 hetes vagyok lassan es veszelyeztetett... A neveloapum kiszedte a kocsit en elotte nyugtattam a fiunkat jo masfel orat, mikor nyugi lett elment nagyszulokkel mert sejtettek, hogy ezt nem fogjuk nyugodtan lerendezni es mar amugyis gorcsoltem...

Arra figyelunk hogy egy vitat se halljon Fiunk!

2014. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Mert ha a Gyerekemrol irok igy irom legtobbszor... Nagybetuvel... Megszokas! Tudom hogy nyelvtanilag nem helyes :) Ha a tiedrol fogok azt nem kezdem nagybetuvel mert nincs kozom hozza! A csaladban a Keresztfiam es a Fiam igy irom mindig!
2014. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
20-as Te igazán bölcs lehetsz! Ez tényleg így van,de nekem ez tényleg az utólsó esély amit még megadok a páromnak@Erős bennem az elhatározás és ezt megmondtam neki is a miheztartás végett.Tehát már csak azért is betartom ezt az igéretemet,mert ha nem ,na akkor tényleg azt fogja hinni megteheti,mert majd kap még egy,meg még egy... lehetőséget.A jó nagy fenét azt fog kapni
2014. márc. 25. 15:59
 27/35 Andizsuzsi ***** válasza:

"de mig kesz nincs az auto nem lephet be a haloba"


Nem szeretnék a férjed lenni. Mi köze van a kettőnek egymáshoz? Zsarolás? Kicsinyes bosszú? Hosszú, kegyensúlyozott házasságra számítasz?

2014. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Költőnő? ***** válasza:

nem bölcs vagyok, hanem tapasztalt ilyen téren (sajnos), sok ilyet láttam már.

Ez is egyfajta erőszak, amit ő tesz, nem szükségszerű a terrornak fizikainak lennie. Lépj, amíg nem késő.

És aki lekúúúváz az sztem nem tisztel.

2014. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
19-es ne haragudj, de eltuloztad...Kicsit sajnàlom a férjed. Kedves kérdezö, én sem türném, hogy lek**zzon a pàrom, erre nagyon ugrok!
2014. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
:(
2014. márc. 25. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!