Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűrnétek, hogy a párotok...

Eltűrnétek, hogy a párotok ordítson veletek, mikor valamin vitáztok, de nem értetek eggyet? 34/N

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 15:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Tényleg, közben a kérdezőnek nem is válaszoltam. Szóval! Férfiként mondom, hogy leprostituáltazásra nincs mentség.

Akármelyik barátnőmmel volt vita, amíg tartott, nem is használtam sosem semmilyen csúnya szót, tudatosan. Viccelődés, hétköznapi élet során már igen (pl.: "Kicsit kapkodd a csülkeidet, mert el fogunk késni b*szki!"), de veszekedés közben sosem. Egyrészt ezt nem lehet a fejemhez vágni, hogy "Hogy beszélsz velem???" :)

Másrészt azzal, hogy erre direkt figyelek, megőrzöm a tudatomat, és vagdosódás helyett végig érvelek. Plusz a másikra is hatást gyakorolok ezzel, mert ha látja, én nem megyek bele az ugatásba, akkor ő is visszavesz, elkezd gondolkodni.


A "nem úgy értettem" gyenge duma. Sértegetésre nincs kifogás.

2014. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Valamokka, akkor a Te barátnőid szerencsések! Vannak még igazi férfiak!
2014. márc. 25. 17:41
 33/35 anonim ***** válasza:

16-os, csak gratulálni tudok, idegbajra léteznek ma már gyógyszerek.


És nem, nem tűrném el, mert épelméjű ember nem ordít a másikkal. Mivel én sem üvöltök senkivel, így elvárom, hogy ő se tegye velem. Ha meg ordít, rászólok, ha nem segít, ott hagyom, és beszélek vele, ha lenyugodott.

2014. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem orditozunk egymással,néha hangosabban beszélek de azert mert otthon ezt szoktam meg,akkor is szól hogy lehetne picit hallkabban.

Ha lekurv...na akkor elhagynám ez 100%ék mert ott nekem valami eltorne es nem tudnék ugy nézni rá mint eddig.

2014. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy ordítson. Különben életed végéig ez lesz. Másrészről a szomszédok is hallják és lehet, hogy ti utána lezárjátok, elfelejtitek, de ők biztos, hogy nem. Legalább ezt meg kellene, hogy értse. A szomszédoknak semmi köze egy olyan témához, aminél ekkora nézeteltérésetek van.
2014. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!