Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élő fiatal párok,...

Együtt élő fiatal párok, nektek hogy mennek a mindennapok? Vannak közös programok mindig?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nagyon fura a kapcsolatunk, de nem tudom igazából, lehet másoké sem különb. Ezért érdekelne.

Amit együtt csinálunk munkából hazaérve: ebéd, vacsi, este sétálunk egy kicsit. Semmi egyéb. Ezen kívül az van hogy ülünk egymás mellett, én konzolon játszok, a párom meg netezik. Gyakorlatilag ez megy minden nap.

Másoknál hogy megy ez?


2014. márc. 26. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Télen rosszabb volt, de most, hogy meleg van, szinte minden hétvégén elmegyünk valahová, ami nagyon jól esik mindkettőnknek, mert szeretünk mászkálni (igaz, én mindig elátkozom a világot, amiért menni kell - utálok elindulni -, de aztán már élvezem, bármit is találtunk ki)


Utsó vtam.

2014. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonlóan telnek a hétköznapok, meló után leülünk együtt vacsizni, filmezni, aztán kutyaséta. Hétvége szokott tartalmasabb lenni, olyankor jönnek barátok, vagy mi megyünk, vasárnap szülőlátogatás. Hétvégére esetleg hétköznapra be szoktunk rakni egyéb programokat: fallabdázunk, vagy kirándulunk egyet. Most wellnesst tervezünk, csak nagyon nehéz összeegyeztetni az időpontot a munka miatt. Esküvőre készülünk, szóval most a szervezés is sokszor képbe kerül, mint időtöltés. Néha unalmasak a hétköznapok, és besokallunk, de olyankor feldobjuk egy-egy hétvégi programmal.
2014. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Programot nem szervezünk minden napra, nem is lehetne bírni :D 5 körül érünk haza, ha van otthon kaja, akkor eszünk, ha nincs, akkor főzünk. Utána kicsi kockulás, fürdés, aztán irány az ágy. Mondjuk gépezés közben is szoktunk beszélgetni, meg ha tévézünk, akkor is megbeszéljük a dolgokat és ez jó. Amíg van kommunikáció, addig szinte mindegy is, mit csinálunk. A főzést is fel lehet fogni közös programnak, tegnap pl. sajtos rizsgolyók készültek, ő gyúrta, én sütöttem :)

Hétvégén már inkább szervezünk programokat, bár egy nap szinte elmegy a háztartással (nagybevásárlás, főzés a hétre, takarítás). És többet is alszunk. De például ha elutazunk a szüleimhez, az önmagában egy teljes hétvégés program :)

2014. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!