Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyűlöli a Nővéremet....

A párom gyűlöli a Nővéremet. Állandó vita és veszekedés tárgya. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A testvéremék elég rossz anyagi körülmények között élnek,4 gyerekkel, ebből 2 már saját életet él 2 pedig még velük van tanulnak.Édesanyám sokat segít nekik anyagilag, és én is mert a lakásomban laknak de csak a rezsit kell fizetni nekik.A párom szerint mindenkit csak lehúznak anyagilag, és várják, hogy más segítsen nekik. Sokat veszekszünk ,ez miatt sokszor napokig nem beszélünk.A testvéremet elmondja minden......(had ne írjam le)Mit csináljak, nekem csak a testvérem van és az édesanyám, nagyon messze élünk tőlük .A páromat is nagyon szeretem,hogy teremtsek békét.Így nem lehet élni.Nálatok volt esetleg hasonló szitu, hogyan oldottátok meg??
2014. márc. 26. 16:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Régi kérdés: részletek nem nagyon derültek ki, h objektív lehessen az ember, én mindenesetre azt vallom, hogy egy komoly párkapcsolatban mindig a kapcsolat, és a társ az első, esetleg utána még a család többi tagja, így pl. anya, de nem minden más rokon is. Fontos a család, de nem velük tervezed leélni az életedet, így nyilván azt kell első helyre tenned akivel együtt óhajtasz valóban élni, pl. elsődlegesen magatokkal jótékonykodj, hisz gondolom nem, azért mentetek külföldre, mert olyan jól állnátok, hogy másokat is eltartsatok.
2014. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!