Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elárulnátok barátnötöknek,...

Ti elárulnátok barátnötöknek, ha a férje füvel fával csalná? Kb 15 éves házasság 4 közös gyerek van!

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 20:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
28%

Eszedbe ne jusson!


Nem vagy te jóisten,hogy beleavatkozz mások magánéletébe és "rendet tegyél"!


S mi van akkor, ha pl. a barátnőd annyira kétségbe esik, hogy a vonat alá ugrik?!


Vállalnád a felelősséget?


És ha nem csalja meg, csak te úgy hiszed?


Segíts a barátnődnek, amiben tudsz: vigyázni a gyerekre, elkísérni a gyerekekkel ide-oda, bevásárolni stb, de ESZEDBE NE JUSSON "FELVILÁGOSÍTANI"!!!!!!

2014. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
27%
Nem árulnám el. Ez kettőjük magánügye, nem tudhatod, mi van a háttérben...
2014. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
53%

1.Bizonyítékot szereznék.(többet is!)

2.Kitalálnék egy sztorit,hogy a kérdést az adott barátnőmnek tehessem fel.Ezt kérdezném tőle:Te elárulnád a barátnődnek,hogy a férje fűvel-fával csalja?A helyzet az,hogy XY(ide jön egy másik név,akit ő annyira nem ismer,de te igen!)-t megcsalta a férje elég sok nővel..

És ahogy ő erre válaszolna,akkor lehet,hogy megmutatnám neki a bizonyítékokat.De aztán..nem biztos,hogy beleavatkoznék.

2014. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
18%
Elsönek igaza van. Ne avatkozz bele, nem tudhatod hogy reagálna. Mellesleg rád is megharagudhatna.
2014. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem tud róla, akkor igen. Egy barátnak illene ilyesmit tudatnia, ellenben annak falaz, aki becsapja.

Ha meg úgy is tudja, mindegy.


Nem igazán értem az ide előttem kommentelőket. Az tette tönkre a párkapcsolatot, aki megcsalta a másik felet, nem az aki, erről szól a nőnek.

2014. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
Beszélgetést közben szóbahoznék mondjuk valaki sztárt, ahol épp megcsalás volt, majd a téma közben valamikor szerét ejteném, hogy megkérdezzem: te akarnád tudni, ha megcsalnának? Elvárnád a környezetedtől, hogy elmondják, vagy a magánéletedbe való beleavatkozásnak vennéd? És a válaszától tenném függővé, hogy mit mondjak neki..
2014. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Most épp külön vannak a férjével, mert a barátnöm nem birta mert egy tuskó...
2014. márc. 27. 20:47
 8/38 anonim ***** válasza:
21%

kár, hogy le lett pontozva az egyes, pedig jot irt!

Nem, nem a te dolgod "elárulni", hogy a férje mit csinál vagy mit nem.

2014. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mindenképpen mond el neki, hogy igaza volt. Mindenki megérdemli az igazságot.
2014. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom a gyerekek miatt, de barátnöm amugy is sokat szenved, és már egy megcslást megbocsájtott neki, mint irtam most külön vannak, a férjének elmondtam, hogy megérdemelte hogy kirakta barátnöm. Na nem is akarok beleavatkozni, de ha belegondolok, hogy én vagyok az ö helyzetében, én csalodnák a barátnömben ha halgatna.
2014. márc. 27. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!