Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségemnek ma délelőtt...

Feleségemnek ma délelőtt megszünt a munkahelye. Hazajövet elcsúszott, eltörte a csuklóját. Hogy vigasztaljam meg, mit tudok kedveskedni Neki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a tudat, hogy mellette vagy a rosz időkben elég, nem kell rajta lógni, nem tudom milyen tipus, de nekem magamban kell először rendeznem a dolgaimat, bármennyire is szeretem a férjem.
2009. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Vigasztald meg azzal, hogy munkahelyi balesete történt (a munkából hazafelé történő baleset ennek számít!) és most teljes fizetésen lehet betegállományban pár hétig!!!


Legalább ennyi... :-)

2009. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Mond neki h most vegye úgy h pihenhet ,a karácsonyi készületek alól felmentést kap,élvezze ezt az évet.

Aztán ha meggyógyúlt új év új kezdet új munkahely.

Tényleg próbáljon kikapcsolni és nem aggódni :-)

2009. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

A feleséged marhára szerencsés, hogy olyan édes pasit fogott ki, aki ennyire törődik vele. Engedd, hogy hozzád bújjon, vigasztald, éreztesd vele, hogy nem hagyod egyedül. Önts belé erőt... engem legutoljára egy sima idézettel húztak ki a gödörből. Folyamatosan ezt szajkóztam magamnak, és rájöttem, mennyire igaz: "A siker nem azoké, akik sohasem buknak el, hanem azoké, akik ha elbuknak, újra felállnak."

Sok sikert! ;)

2009. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom. :( Egyébként tényleg úgy van, ahogy a 2. mondja.
2009. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Kedveskedni ugy tudsz ha mellette vagy és segited mindenbe, de a szerencsétlenségbe annyi jo hogy munkahelyi baleset ha nagyobb a gáz ök fizetnek mindent!!

De remélem nagyobb baj nincs igy nem kell erre gondolni !

2009. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
vegyél neki egy csokór rozsát vagy amit szeret és találj ki valamit h miért adod neki . Töb ötletem nincs mert gyökér vagyok =/
2009. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Rendesek vagytok, köszönöm a válaszaitokat.

Alszik a "lelkem", mert fájdalmai vannak, de még mondtam neki, hogy amíg mellette vagyok, addíg nincs mitől félnie, azt hiszem megnyugtattam kicsit.

Tudjátok, ez azért nagyon sz@r, bármikor sorra kerülhetünk.

2009. dec. 17. 22:07
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Tudom mit érez, pár éve én is eltörtem a csuklómat, ráadásul 1 hétre vállig begipszeltek. Én a tehetetlenségtől nagyon hisztis lettem. Nagyon nehéz volt hirtelen 1 kézzel minden, a mindennapos alapvető muzdulatok.

Legyél hozzá türelmes, mert lehet ő most elkeseredettségében ingerültebb lesz egy picit.

2009. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Minden rendbe fog jönni. Akinek ilyen férje van, ne essen kétségbe! Kellemetlen persze a csuklótörés, de lehetett volna még rosszabb is /pld.lábtörés/ Most egy kis kényszerpihenő jön, ami okosan is fel lehet használni, a család javára lehet fordítani. A munkahely miatt se aggódjon, az is megjöhet. Ma lett munkahelye egy barátomnak, aki már a sinek közé vágyott. A csoda mindig lesben áll, csak hinni kell benne.
2009. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!